SpravodajstvoWindows

Takto Project Neon vo Windows 10 zmení vzhľad ponuky Štart

Ešte v januári sme vám priniesli prvé informácie ohľadne projektu Neon, neskôr vo februári sme vám vás informovali o viacerých aplikáciách, ktoré je možné prostredníctvom nástroju Interop Unlock Tools odomknúť a len pár dni dozadu Microsoft vypustil aktualizáciu pre aplikáciou Groove Music, kde boli zakomponované už prvky tohto projektu.

Počas včerajšieho dňa, na Twitter účte „Candezza“ bol uverejnený status, v ktorom používateľ priniesol náhľad ponuky Štart, kde zachytil transparentné dlaždice, ktoré by sa mali údajne objaviť v projekte Neon.

Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie, tak Microsoft s veľkou pravdepodobnosťou pracuje na prehľadných dlaždiciach ako aj samotnej ponuke Štart, avšak všimnite si, že priestor v ktorom sa nachádza hamburger menu tak ostal neprehľadný.

Zároveň sa internetom začali šíriť informácie ohľadne taskbaru, ktorý bude možné pravdepodobne zmeniť z tmavého na svetlý.

Zdroj: Twitter

V každom prípade, tieto informácie sa momentálne ešte oficiálne nepotvrdili, hoci s veľkou pravdepodobnosťou vzhľadom na doteraz známe informácie vyzerajú byť dôverihodné.

Ako sa vám pozdávajú tieto dizajnové zmeny?

Zdroj: Twitter, vlastný (úvodný obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Project Neon projekt Neon Windows 10

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close