SpravodajstvoWindows

Takto Project Neon vo Windows 10 zmení vzhľad ponuky Štart

Ešte v januári sme vám priniesli prvé informácie ohľadne projektu Neon, neskôr vo februári sme vám vás informovali o viacerých aplikáciách, ktoré je možné prostredníctvom nástroju Interop Unlock Tools odomknúť a len pár dni dozadu Microsoft vypustil aktualizáciu pre aplikáciou Groove Music, kde boli zakomponované už prvky tohto projektu.

Počas včerajšieho dňa, na Twitter účte „Candezza“ bol uverejnený status, v ktorom používateľ priniesol náhľad ponuky Štart, kde zachytil transparentné dlaždice, ktoré by sa mali údajne objaviť v projekte Neon.

Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie, tak Microsoft s veľkou pravdepodobnosťou pracuje na prehľadných dlaždiciach ako aj samotnej ponuke Štart, avšak všimnite si, že priestor v ktorom sa nachádza hamburger menu tak ostal neprehľadný.

Zároveň sa internetom začali šíriť informácie ohľadne taskbaru, ktorý bude možné pravdepodobne zmeniť z tmavého na svetlý.

Zdroj: Twitter

V každom prípade, tieto informácie sa momentálne ešte oficiálne nepotvrdili, hoci s veľkou pravdepodobnosťou vzhľadom na doteraz známe informácie vyzerajú byť dôverihodné.

Ako sa vám pozdávajú tieto dizajnové zmeny?

Zdroj: Twitter, vlastný (úvodný obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky