NávodySpravodajstvo

Takto prenesiete všetky nastavanie, vrátanie záložiek z Google Chrome do ďalšieho prehliadača

Rozhodli ste s vymeniť internetový prehliadač za iný? Väčšina z nás používa ako primárny prehliadač Google Chrome, ten má však niekoľko múch. Tou najväčšou je, že je žrútom RAMky, a preto sme sa rozhodli nedávno prejsť na konkurenčný FireFox. Nižšie Vám prinášame návod ako je možné jednoducho prekopírovať Vaše nastavenia z prehliadača Google Chrome na hlavné konkurenčné platformy.

Takto si prekopírujete všetky vaše nastavenia do prehliadača FireFox

Kliknite na ikonku knižnice vo vrchnej časti prehliadača a potom na Záložky.

Zdroj: VoSveteIT.sk

Kliknite potom na Zobraziť všetky záložky v spodnej časti ponuky.

Zdroj: VoSveteIT.sk

V okne Archív kliknite na možnosť Importovania dát z iného prehliadača. Následne vyberiete prehliadač, z ktorého chcete importovať dáta.

Zdroj: VoSveteIT.sk

Takto prenesiete nastavenia z Google Chrome do Opery

V prípade internetového prehliadača Opera je postup o niečo jednoduchší. Stačí otvoriť ponuku menu v pravom hornom rohu a zrolovať ju nižšie, kým nenarazíte na položku Importovanie hesiel a záložiek.

Zdroj: VoSveteIT.sk

Následne vyberiete prehliadač, z ktorého chcete kopírovať dáta ako aj to čo chcete prekopírovať.

Zdroj: VoSveteIT.sk

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close