APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Takto môžete pridať do panelu s upozorneniami v Androide skratky, ktoré ste doposiaľ nemohli

QuickTiles umožňuje vytvoriť a pridať skratky do panelu s upozorneniami.

Pravidelne u nás nájdete tipy na rôzne aplikácie, či nástroje pomocou ktorých môžete zefektívniť prácu so svojim zariadením. V priebehu včerajšieho dňa sme upozorňovali na aplikáciu Shakte It, ktorá slúži na zapnutie baterky, či kamery, pomocou zatrasenia smartfónu. Prípadne sme vám dávali v nedávnej minulosti do pozornosti aplikáciu, pomocou ktorej môžete prostredníctvom kamery smartfónu odhaliť intenzitu signálu v hociktorom kúte vašej domácnosti.

Dnes by sme vás chceli upozorniť na ďalšiu aplikáciu, ktorá si bezpochyby zaslúži vašu pozornosť. Ide konkrétne o aplikáciu QuickTiles.

Pridajte si medzi rýchle odkazy v paneli s upozorneniami aj také, ktoré tam natívne nenájdete

QuickTiles je aplikáciu, ktorú bohužiaľ nenájdete v obchode Google Play, ale v obchode F-droid. Dostupnou je zadarmo a stiahnuť ju môžete pomocou odkazu nižšie. Po jej stiahnutí vás môže smartfón vyzvať, aby ste povolili inštaláciu aplikácií z iných zdrojov, ako je Google Play.

QuickTiles
QuickTiles
Developer: Asdoi
Price: Free

Prejdime však k fungovaniu samotnej aplikácie, ktoré je veľmi jednoduché. Potom, ako aplikáciu nainštalujete, tak ju nájdete v ponuke s aplikáciami. Ako ju otvoríte, tak uvidíte zoznam jednotlivých úkonov rozdelených do viacerých sekcií. Napríklad ovládanie multimediálnych súborov, systémové nastavenia, nastavenia pre vývojárov a podobne. Extra do pozornosti však dávame položky „Custom App“, prostredníctvom ktorej môžete vytvoriť skratku na ľubovoľnú aplikáciu vo vašom smartfóne. Následne je potrebné si vyklikať skratky, ktoré chcete pridať do panelu s upozorneniami.

Potom, ako si vyklikáte jednotlivé skratky, tak si otvorte panel s upozorneniami a následne zvoľte možnosť upraviť. Potom uvidíte v rámci ponuky skratiek aj tie, ktoré ste vytvorili pomocou aplikácie QuickTiles. Následne si ich budete môcť pridať do dostupných skratiek.

Pevne veríme, že aplikácia bola pre vás užitočnou, a že ju oceníte. V prípade, ak bol článok pre vás prínosným, tak budeme radi, ak ho podporíte zdieľaním prostredníctvom sociálnych sietí, prípadne ak nás podporíte lajkom.

Mohlo by Vás zaujímať

Zobraziť komentáre
Close
Close