ANDROIDZariadenia

Takto má vyzerať Nokia X5. Ponúkne brutálnu funkciu, ktorú poznáme z iPhonu X

Čínska spoločnosť HMD Global, plánuje predstaviť nový smartfón Nokia X5 už 11. júla. Už dnes však vieme, ako bude novinka strednej nižšej triedy vyzerať. A môžem povedať, že sa určite máme na čo tešiť.

Nová Nokia X5 príde s veľmi zaujímavým a atraktívnym vzhľadom. Smartfón tak bude vyzerať pomerne prémiovo, a to aj napriek zaradeniu v stále nižšej strednej triede. Vo výbave novinky nebude chýbať ani zárez v časti displeja, ktorý je veľmi podobný k iPhonu X.

Očakáva sa, že nová Nokia X5 ponúkne zadný duálny fotoaparát s 13 Mpx a 5 Mpx objektívom. Predný displej by mal ponúknuť Full HD + rozlíšenie, takže o ostrosť obrazovky bude v podstate postarané. Aktuálne úniky tvrdia, že cena novinky bude stanovená na približne 150 americký dolárov.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok Gsmarena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close