Pracovné ponuky
SpravodajstvoZariadenia

Takto by mohol vyzerať Google Pixel 4. Vyzerá dokonalo. Ako sa páči Vám?

O smartfónoch z kuchyne spoločnosti Google sme mohli počuť už viackrát. Okrem toho, že sú z kuchyne jedného z najväčších softwarových gigantov, tak zároveň ponúkajú špecifikácie hodné tých najvýkonnejších zariadení na trhu. Nechýbajú samozrejme aj technologické inovácie, ktoré sú lákadlom pre mnohých záujemcov.

Google Pixel 4

Najnovšie jeden zo známejších leakerov, ktorý patrí do kategórie dôveryhodnejších (pozn. redakcie: Slashleaks) zverejnil vizualizáciu, ktorá napovedá ako by mohol smartfón Google Pixel 4 vyzerať. Ak by sa tieto správy potvrdili tak by to znamenalo, že Pixel 4 príde so 4 kamerami – dve umiestnené v displeji zariadenia (pozn. redakcie: dizajnovo veľmi podobné so zariadením Galaxy S10+) a dve na zadnej strane.

Google Pixel 4 vzhlad
Zdroj: Slashleaks

Takto by mohol vyzerať Google Pixel 4 v praxi

Nižšie si môžete pozrieť rendery, ktoré vytvorili známi dizajnéri z Twitter kanálu Phone Designer, ktoré vychádzajú z informácií leakera Slashleaks.

Zdroj: Slashleaks, Phone Designer (Twitter)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close