Spravodajstvo

Takto by mohol vyzerať nový inteligentný náramok od Microsoftu – Band 3

Hoci viacero informácií nasvedčuje tomu, že inteligentný náramok Microsoft Band to má pomaly, ale isto „za sebou“, tak počas včerajšieho dňa sa na internete objavili fotografie údajne nového modelu Microsoft Band 3.

Z obrázkov  nižšie možno vidieť, že náramok prešiel kompletným redizajnom a to hlavne novým zapínaním ktoré vyzerá skutočne elegantne, ako aj pribudnutím nových aplikácií či nových senzormi. Autor fotografií ďalej tvrdí, že tento prototyp fitness náramku od Microsoftu má byť vodeodolný (čo je celkom aj logické vzhľadom na aplikáciu spojenú s plávaním), ďalej obsahoval elektrokardiograf pre monitorovanie krvného tlaku a RFID čip.

Čo sa však týka budúcnosti náramku, tak Microsoft podľa oficiálnych vyjadrení tento rok neplánuje uviesť ďalšie zariadenie na trh, ale na druhej strane informoval že aj naďalej sa chystá investovať do Health platformy.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close