TECHNOLÓGIE

Takto by mohli vyzerať aplikácie na smartfónoch s dvomi displejmi

Zatiaľ čo vývoj Surface Phone zariadenia z kuchyne Microsoftu bol s veľkou pravdepodobnosťou zastavený, tak stále existujú aj iní výrobcovia, ktorý sa s touto myšlienkou aktívne pohrávajú. Napríklad spoločnosť Samsung či Oppo, ktorá len niekoľko dní dozadu požiadala o patentové práva na ich vlastné riešenie smartfónu s dvomi displejmi.

Microsoft nedávno do rozhrania API priniesol možnosť prispôsobenia tejto hardvérovej funkcie vo forme UWP TwoPaneView, ktorá umožňuje vývojárom vytvárať UWP aplikácie s touto vlastnosťou.

Najnovšie vývojár Zhyowen Cui vytvoril aplikáciu, ktorá implementuje túto funkcionalita v prax. Vzhľad aplikácie môžete vidieť nižšie na obrázku.

Zdroj: Twitter (zhuowencui)

Čo si myslíte o zariadeniach s dvomi displejmi? Budú novým trendom alebo len „módnym“ výstrelkom, ktoré krátko po ich oficiálnom predstavení padnú do zabudnutia?

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: David Breyer

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close