SpravodajstvoWindows

Takto by mala vyzerať v budúcnosti nová ponuka Windows Štart

Vo vývojárskej verzii Windowsu sa objavila nová ponuka Windows Štart, ktorú Microsoft prekopal úplne od základov.

Microsoft v  priebehu včerajšieho dňa vypustil do obehu novú vývojársku verziu Windowsu, ktorá obsahovala nový dizajn ponuky Štart. Pravdepodobne sa však do obehu dostala  omylom. Myslí si zo portál Zdnet.com, ktorý na tému upozorňuje.

Nový vzhľad ponuky Windows Štart

Ako môžete vidieť nižšie, tak nová ponuka Windows Štart bola prekopaná od základov. Microsoft sa rozhodol dať bokom Živé dlaždice, ktoré sú charakteristickým prvkom Windowsu 10,   nahradil ich ponukou vytvorenou zo statických ikoniek  aplikácií. Zároveň vo vrchnej časti pribudlo pole  s vyhľadávaním.

Podľa screenshotu uverejneného používateľov NTAuthority, zostavenie aktualizácie je Windows 10 Build 18947. Portál ďalej uvádza, že zostavenie bolo údajne vypustené Microsoftom omylom, malo sa jednať len o  aktualizáciu určenú pre interných zamestnancov spoločnosti. Portál ďalej píše, že Microsoft pracuje na zjednodušení systému z dôvodu, že spoločnosť má do budúcna plány viac sa sústrediť na lacnejšie zariadenia.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close