fbpx
SpravodajstvoZariadenia

Takto by mala vyzerať skladateľná „žiletka“ Motorola Razr

Dnes nie je otázkou či sa dočkáme skladateľného smartfónu od spoločnosti Motorola, ale kedy. Samotná spoločnosť už dávnejšie oficiálne potvrdila, že pracuje na skladateľnom zariadení. Mnohí sa zároveň domnievajú, že zariadenie bude „znovuzrodením“ zariadenia Razr.

Skladateľný smartfón Motorola Razr

Známy portál Slashleaks, ktorý už viackrát úspešne predikoval zákulisné informácie prišiel s reportom, v ktorom ukazuje skladateľný smartfón z kuchyne spoločnosti Motorola. Ako fyzický by mal vyzerať si môžete pozrieť nižšie.

Motorola Razr
Zdroj: Slashleaks.com

Posledné informácie pochádzajúce z XDA Developers hovoria o tom, že smartfón ponúkne procesor Qualcomm Snapdragon 710 v kombinácii s grafickým čipom Adreno 616. Zariadenie by malo ponúknuť 4GB/6GB RAM spolu s 64GB/128GB úložným priestorom. Poháňaný by mal byť batériou s kapacitou 2730mAh.

Motorola Razr ohnutie
Zdroj: Slashleaks.com

Zariadenie by ďalej malo ponúknuť 6,2“ OLED displej s rozlíšením 2140 x 876 bodov spolu so sekundárnym displejom s rozlíšením 800 x 600 bodov. Nemal by chýbať ani 3,5 jack či USB Type – C konektor. Očakávaná cena zariadenia je približne 1500USD.

Zdroj: Slashleaks.com, XDA Developers

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close