fbpx
SpravodajstvoXiaomi

Takto by mal vyzerať skladateľný smartfón od Xiaomi

Pozrite si vizualizácie skladateľného smartfónu od Xiaomi založené na patentovej prihláške, ktorá bola podaná len pár dní dozadu.

V  priebehu dnešného dňa viacero zdrojov hlási, že spoločnosť Xiaomi si dala v rámci európskeho patentového úradu (European Union Intellectual Property Office) registrovať dizajn skladateľného zariadenia, ktorý sme mohli vidieť dávnejšie v rukách generálneho riaditeľa Xiaomi.

Portál Letsgodigital.org aktualizoval vizualizácie skladateľného smartfónu od Xiaomi podľa aktuálnych podkladov doručených na úrad. Ako by zariadenie malo vyzerať si môžete pozrieť nižšie.

Xiaomi skladatelny smartfon_patent_1
Zdroj: gizchina.com

Rovnako ako model, ktorý sme mohli vidieť na začiatku tohto roka, patentovaný skladací telefón Xiaomi má jeden veľký flexibilný displej, ktorý môžete dvakrát zložiť.

Xiaomi skladatelny smartfon_patent_2
Zdroj: letsgodigital.org

V skutočnosti vieme, že smartfón s dvojitým sklopením Xiaomi prekonáva rad technických problémov, ako sú technológia flexibilného sklápania obrazovky, technológia sklápacích hriadeľov so štyrmi kolesami, technológia flexibilného krytu a adaptácie MIUI.

Xiaomi skladatelny smartfon_patent_3 (1)
Zdroj: letsgodigital.org

Ak by  spoločnosť Xiaomi dokázala vyriešiť vyššie uvedené prekážky, môže predbehnúť spoločnosti ako Samsung, Huawei a ďalšie top značky, ktoré uvádzajú na trh smartfóny so sklápacími obrazovkami.

Xiaomi skladatelny smartfon_patent_4 (1)
Zdroj: letsgodigital.org

Lin Bin v minulosti zdôraznil, že táto symetrická forma v dvojitom zložení dokonale kombinuje zážitok z tabletu a smartfónu. Bohužiaľ, aktuálne však neexistujú žiadne ďalšie relevantné informácie. Vidieť môžeme len náčrty skladateľného smartfónu od Xiaomi, ktoré sú založené na patentovej prihláške.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close