AppleŠPEKULÁCIESpravodajstvo

Takto by mal vyzerať iPhone XR, lacnejšia verzia vlajkovej lode. Ako sa Vám páči?

Spoločnosť Apple bez pochyby patrí medzi najsledovanejších výrobcov smartfónov na svete. O to viac ju sledujú fanúšikovia spoločnosti, ktorí netrpezlivo čakajú na tohtoročné modely smartfónov, ktoré by mali byť oficiálne predstavené v septembri.

Tak ako tomu bolo aj minulý rok, kedy spoločnosť predstavila zariadenie iPhone XR, lacnejšiu verziu zariadení iPhone XS a XS Max, tak by tomu inak nemalo byť ani tento rok. Na portáli Slashleaks.com sa objavilo niekoľko renderov zariadení, ktoré boli vytvorené na základe doteraz známych informácií o pripravovanom smartfóne.

Zdroj: slashleaks.com

Kompletné špecifikácie nového iPhonu sú zatiaľ veľkou neznámou

Podľa aktuálnych informácií zariadenie by malo ponúknuť 6.1“ LCD displej s rozlíšením 1792 x 828 bodov. Rozmery smartfónu by mali byť 50.9 x 76 x 8.3mm. Ďalej, srdce zariadenie by mal tvoriť čip A13 Bionic, vyrobený 7nm+ procesom. Mal by ponúknuť podobný výkon ako procesor A12 Bionic. Čo sa týka hlavnej kamery, tak tá by mala disponovať 2 snímačmi. Oba by mali ponúknuť 12MP rozlíšenie. Jeden zo snímačov by mal byť širokouhlý a druhý teleobjektív.

Zdroj: via slashleaks.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close