Pracovné ponuky
ANDROIDSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Takto budú vyzerať všetky 3 modely pripravovaného Samsung Galaxy S10

Slávny leaker Evan Blass len pred niekoľkými hodinami uverejnil tri rendre, ktoré údajne ukazujú tri pripravované modely Galaxy S10, ktoré Samsung predstaví budúci rok. Blass vo svojej publikácii uvádza, že obrázky sú založené na informáciách priamo od výrobcu.

Galaxy-S10-design-640x425
Zdroj: Evan Blass

Najmenší variant Galaxy S10 – nazvaný S10 Lite – bude vybavený 5,8-palcovým Infinity-O displejom , pričom bude dodávaný s bočným snímačom odtlačkov prstov. „Chudobnejšia“ Lite verzia bude vybavená aj o čo si horším fotoaparátom, no Samsung ju aj napriek tomu plánuje vybaviť dvojitým zadným fotoaparátom s horizontálnym umiestnením.

galaxy s10 lite
Zdroj: Gizchina.com

„Klasický“ Galaxy S10 ponúkne 6.1″ panel s rovnakým dizajnom selfie fotoaparátu, väčšia verzia s názvom Galaxy S10 + bude mať 6,4″ obrazovku a dve predné kamery umiestnené v dvojitom Infinity-O výreze.

Rendery sú však založené na informáciách z druhej ruky a treba ich brať zatiaľ ako špekulácie. Treba ale podotknúť, že veľkosti displejov boli potvrdené od iného známeho leakera s prezývkou „Ice Universe“.

Predstavenie už čoskoro

Spoločnosť Samsung pravdepodobne odhalí nové modely Galaxy S10 vo februári na MWC 2019 v Barcelone. Do predaja by sa mali dostať už v marci budúceho roka.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Youtube – Samsung)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close