Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Takto bude vyzerať nový Facebook Messenger! Na starý vzhľad môžeme kompletne zabudnúť

Facebook v poslednej dobe pilne pracuje na svojich službách. Jednou z najnovších noviniek, ktorú si pre nás prichystal je kompletný redizajn populárnej aplikácie Facebook Messenger, ktorá bude výrazne „čistejšia“ ako aktuálna verzia aplikácie.

„Keď si píšete správy, tak chcete mať jednoduchý a rýchly zážitok. A práve preto kompletne meníme dizajn Messengeru so sústredením na túto myšlienku…“, hovorí zakladateľ spoločnosti Mark Zuckeberg. Náhľad ako nový Facebook Messenger vyzerá v praxi si môžete pozrieť na videu nižšie od 26. minúty.

Live at F8!

Live at F8!

Uverejnil používateľ Mark Zuckerberg Utorok 1. máj 2018

Ako môžete vo videu vyššie vidieť. Tak zmien je viacero. Napríklad hlavná ponuka menu je teraz prezentovaná v spodnej časti displeja trojicou komunikačných tlačidiel. V hornej časti zase nájdeme tlačidlá ovládania kamery. Tak isto pribudli aj nové funkcionality. Čo sa týka dostupnosti, tak aplikácia by mala byť dostupná už čoskoro, píše viceprezident spoločnosti Chris Welch.

Zdroj: Facebook via TheVerge

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close