Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Takto bude vyzerať jeden z najočakávanejších smartfónov týchto dní od Xiaomi. Unikol kompletný dizajn smartfónu Xiaomi Mi 8 Youth

V posledných dňoch sa o dostalo na verejnosť viacero informácií ohľadne pripravovaného smartfónu Xiaomi Mi 8 Youth, ktorý vychádza zo série telefónov Mi 8. Avšak samotný vzhľad zariadenia zostal pod rúškom tajomstva, teda až do dnešného dňa.

Najnovšie sa dostal na verejnosť marketingový materiál v rámci TENAA, ktorý zaradil smartfón do produktového portfólia. Obrázky nižšie ako môžete vidieť ponúkajú bližší a hlavne detailnejší pohľad na samotné zariadenie, ktoré by malo priniesť v ľavej hrane zariadenia slot pre SIM kartu, v pravej tlačidlá ovládania hlasitosti a zapínania/vypínania smartfónu. Zadná strana ponúkne duálny fotoaparát s bleskom, pod ktorým nájdeme skener odtlačkov prstov.

Čo ponúka predná strana je z fotografie ťažko vyčítať, ale na druhej strane podľa posledných správ by zariadenie malo priniesť stále populárnejší výrez spolu s potrebnými senzormi, vrátane technológie 3D rozpoznávania tváre.

Zdroj: GSMArena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close