ANDROID

Takto bude vyzerať Google Pixel 3 XL, teda nový vlajkový smartfón od spoločnosti Google. Páči sa Ti?

Je to už 8 mesiacov, čo spoločnosť Google predstavila druhú generáciu obľúbených a zároveň špičkovo vybavených smartfón Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL. Teraz sa na internet dostala nová fotografia, ktorá ukazuje podobu nového smartfónu Google Pixel 3 XL, ktorý má byť tou najlepšie vybavenou variantou od tohto technologického giganta.

Mnohí používatelia možno čakali radikálne zmeny, ale Google sa rozhodol ísť pravým opakom. Aj tretia generácia smartfónov tak môže ponúknuť veľmi podobný dizajn druhej generácii, ktorý bude oživený niekoľkými novými prvkami. Je potrebné povedať, že na internet sa dostala fotografia prototypu, teda smartfónu ešte len v teste a kľudne sa môže stáť, že niektoré prvky ešte Google vylepší. Pixel 3 XL aj napriek tomu, že má byť vlajkový smartfón, zatiaľ ponúka iba jeden objektív fotoaparátu na zadnej strane, pod ktorým ešte nájdeme senzor odtlačku prsta.

Google Pixel 3 XL ponúkne ešte vyšší výkon a kvalitnejší fotoaparát

Novy Google Pixel 3 XL nebude svojou výbavou ani pri tretej generácii žiadne béčko. Výrobca totiž plánuje pod kapotu implementovať veľmi výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 845, ktorý dnes poháňa väčšinu vlajkových smartfónov. Procesoru môžu sekundovať 4 GB operačnej pamäte RAM a 128 GB úložisko. Dostupných môže byť až niekoľko verzií, preto zatiaľ nevylučujeme ani to, že sa tento smartfón objaví aj vo variante s 6 GB RAM a s väčším priestorom. Pre mnohých bude určite zaujímavý aj zárez v časti obrazovky, takže ani Google neodolal a najnovšiu vec chce mať aj na svojom smartfóne.

Očakávame, že Google Pixel 3 XL bude predstavený v októbri a do predaja tak môže zavítať až koncom roka. Google už dlho patrí medzi tých výrobcov, ktorí každoročne predstavujú svoje vlajkové smartfóny medzi poslednými.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: Phonearena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close