SpravodajstvoWindows

Takto bude vyzerať Game Mode vo Windows 10. Poznáme aj jeho dostupnosť

Nie tak dávno sme vám priniesli informácie o tom, že Windows 10 bude obsahovať Game Mode, ktorý by mal zabezpečiť napríklad aj to, že po spustení hry sa ostatné prebytočné procesy na pozadí zastavia. Výsledkom bude viac voľného výkonnú pre hry.

K včerajšiemu dňu Microsoft vydal video, v ktorom predstavil hlavné funkcie toho Herného režimu.  Ako na videu budete môcť vidieť, tak používatelia získajú skutočne širokú paletu možnosti prispôsobenia (viď Nastavenia „Game Mode“ alebo Game Bar priamo v rozhraní hry).

Predstavenie Herného módu (Game Mode vo Windows 10)

Predpokladaný termín implementácie Game Mode, resp. Herného módu by malo v rámci Creators Update aktualizácie, teda v priebehu apríla tohto roka. Nedočkavci ho však budú môcť vyskúšať už vo Windows 10 Builde 15019, ktorý v týchto chvíľach je už dostupný.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close