ŠPEKULÁCIEZariadenia

Takto brutálne ma vyzerať Samsung Galaxy S10! Podľa autora ide o revolučný dizajn budúcnosti

Nová generácia smartfónov Samsung Galaxy S sa na trh tak skoro určite nedostane. Nové smartfóny triedy S prídu najskôr na jar budúceho roku, no na povrch sa už teraz dostávajú prvé informácie, či už o ich dizajne, špecifikáciách alebo využívaných technológiách. Len nedávno sa na internete ale objavila prvá „reálna“ fotografia budúceho Samsungu Galaxy rady S, ktorý pravdepodobne ponesie označenie S10. Pozrime sa teda spoločne na novú spornú fotografiu, ktorá rozdelila internet na dva tábory.

Fejk alebo reálna fotografia/render?

Túto otázku si treba určite položiť ihneď po prvom pohľade na smartfón. Fotografia/render vyzerá naozaj presvedčivo. Samozrejme, nemusí sa jednať o budúci Samsung Galaxy S10, no tlačidlo naviac je naozaj podozrivé. Iba smartfóny od Samsungu ponúkajú nie moc obľúbené Bixby tlačidlo, ktoré spúšťa virtuálneho asistenta. Práve toto tlačidlo vyvolalo na internete najväčšie špekulácie o tom, že sa jedná práve o S10. Na obrázku je ďalej vidno smartfón s uhladeným dizajnom a zahnutou obrazovkou bez akýchkoľvek okrajov. Z fotografie nie je vôbec známe, či sa skener odtlačkov prstov nachádza pod displejom, na zadnej strane, alebo kde sa vôbec nachádza predná kamera alebo reproduktor. Tak či tak sa jedná o celkom zaujímavý kúsok.

Zdroj: Twitter – Ice Universe

Smartfón od iného výrobcu?

Na prvý pohľad sa smartfón javí ako nový Oppo Find X, no po bližšom pohľade je jasne vidno, že sa na vrchnej strane nenachádza malý výrez pre reproduktor. Samozrejme, stále nie je vylúčená možnosť, že sa jedná o úplne nový smartfón od ďalšieho čínskeho výrobcu, ktorý sa chce zviesť na vlne bezrámikových smartfónov. Táto možnosť nie je určite úplne vylúčiteľná, no záhadné tlačidlo na viac je stále viac než len kontroverzné.

Čo si o tejto fotografii myslíte Vy? Ide podľa vás o novú vlajkovú loď Samsungu, ide o smartfón od iného výrobcu, alebo sa jedná o obyčajný render smartfónu z budúcnosti? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (vlastný)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close