ANDROIDSpravodajstvo

Takto bude (asi) vyzerať vlajková loď Samsungu – Galaxy S8

Samsung hoci sa v poslednej dobe trápil s „vybuchujúcou“ Note 7-čkou, tak aj napriek tomu nezaháľal nad prácami nad novou vlajkovou loďou spoločnosti – Galaxy S8.

Dnes sa na internete objavila údajná fotografia tohto zariadenia, ktorá ho zachytáva ako z prednej tak aj zadnej strany.

Zdroj: androidcentrum.sk, venturebeat.com

Zariadenie má údajne prísť v dvoch rôznych variantoch, konkrétne s 5,8“ a 6,2“ displejom. Odlišovať by sa mali od seba aj veľkosťou batérie, pričom menšia verzia by mala mať len 3000mAh a tá väčšia 3500mAh. V útrobách zariadenia by sme mali nájsť 4GB operačnej pamäte RAM spolu s 64GB úložným priestorom. Nemal by chýbať ani populárny USB C port či čítačka odtlačkov prstov, ktorá podľa všetkého bude implementovaná na zadnej strane zariadenia. Ostatné parametre zatiaľ nie sú dostupné.

Ako sa vám pozdáva vzhľad zariadenia?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close