ANDROIDSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Takto môže vyzerať Nokia 9 v prevedení Arte Black

V posledných dňoch sa na svetlo sveta dostávajú odhalené fotografie, nákresy a špekulatívne grafiky očakávanej vlajkovej lode Nokia 9. Naposledy sme vám priniesli článok, v ktorom sme vám ukázali odhalené základné špecifikácie Nokie 9.

Podľa posledných nákresov a fotografií najmä z portálu baidu.com sa začalo rozprávať o zadnom duálnom 13MP fotoaparáte. Táto informácia bola potvrdená AnTuTu benchmarkom, v ktorom sa taktiež píše o duálnom 13MP fotoaparáte.

Zdroj: baidu.com

Neskôr sa do rúk redaktorov portálu Nokiapoweruser dostal veľmi realistický render Nokie 9 v Arte Black prevedení od jedného z ich fanúšikov. Prevedenie Arte Black sme mohli vidieť pri slabšom modeli Nokia 6. Pri Nokii 6 prevedenie Arte Black ponúka 4GB RAM a veľmi lesklé no zároveň elegantné čierne prevedenie.

Zdroj: nokiapoweruser.com

Samozrejme v tomto momente nieje známe či má Nokia v pláne predstaviť očakávanú Nokiu 9 aj v prevedení Arte Black. Ale pohľad na Nokiu 9 Arte Black je naozaj úžasný a toto farebné prevedenie by potešilo nemálo potencionálnych kupcov novej vlajkovej lode.

Zdroj: nokiapoweruser.com, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky