Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Tak túto akciu nesmieš premeškať. Štýlové inteligentné hodinky UMIDIGI Uwatch2 aktuálne iba za 28 eur

Inteligentné hodinky UMIDIGI Uwatch 2 sú skvelou voľbou pre aktívnych ľudí, ktorí si potrpia na prémiovom dizajne

Obrovský výpredaj 11.11. je naozaj za rohom a spolu s ním prichádzajú stále nové unikátne akcie, ktoré si jednoducho nesmieš nechať ujsť. Jednou z takýchto špeciálnych akcii je aj aktuálna ponuka na e-shope Cafago.com, ktorý ponúka štýlové inteligentné hodinky UMIDIGI Uwatch2 už za neuveriteľných 28,19 eur s dopravou zdarma. 

Inteligentné hodinky UMIDIGI Uwatch2 nájdeš na e-shope Cafago.com

Kvalitný displej a prémiový dizajn

umidigi uwatch2 2_opt
Zdroj: Cafago

Inteligentné hodinky UMIDIGI Uwatch2 sa pýšia naozaj skvelým prémiovým dizajnom, ktorý nadchne aj náročnejších zákazníkov. Skvelý dizajn kruhového 1,33-palcového IPS displeja s rozlíšením 240 x 240 pixelov dopĺňa štýlový silikónový remienok, ktorý si budú pochvaľovať najmä milovníci aktívneho života. 

Skvelá výdrž batérie

Silnou stránkou hodiniek je dlhá výdrž batérie s kapacitou 180 mAh, ktorá je za bežných podmienok na úrovni od 7 do 10 dní. V prípade režimu standby sa výdrž dokáže predĺžiť až na fantastických 25 dní. Každodenného nabíjania hodiniek sa tak nemusíte obávať. 

Špičkové senzory

Hodinky UMIDIGI Uwatch2 sú vybavené všemožnými senzormi, ktoré sa starajú o sledovanie nie len vašich fyzických aktivít, ale aj vášho zdravia a životného štýlu. Za zmienku určite stojí senzor pre meranie srdcovej aktivity, krokomer, aktívne sledovanie sedenia, či monitoring spánku. Ruka v ruke so senzormi idú samozrejme aj športové režimy, ktorých je v softvéri hodiniek naozaj požehnane. Počas športovania sa obmedzovať naozaj nemusíte, keďže krytie IP67 zvládne aj ponorenie do vody až na 30 minút a do hĺbky 1 meter. 

umidigi uwatch2 3_opt
Zdroj: Cafago

Samozrejmosťou je možnosť prepojenia hodiniek s vašim smartfónom, vďaka čomu budete vždy upozornení na najnovšie správy, či prichádzajúce emaily a hovory. Za zmienku určite stojí aj bohatý výber z motívov, vďaka ktorým si prispôsobíte hodinky presne podľa svojich predstáv. 

umidigi uwatch2 motivy_opt
Zdroj: Cafago

Inteligentné hodinky UMIDIGI Uwatch2 v špeciálnej zľave za 28,19 eur nájdeš na e-shope Cafago.com. Skvelou správou je, že za dopravu nezaplatíš ani o cent naviac. 

Inteligentné hodinky UMIDIGI Uwatch2 nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close