TIP REDAKCIE

Tak toto tu ešte nebolo! Cena smartfónu Xiaomi Mi Max 2 klesla na historické minimum

Pokukávate po novom, výkonom smartfóne, no jednoducho nemáte neobmedzený budget? V tom prípade určite nesmiete zmeškať vynikajúci akciu na smartfón Xiaomi Mi Max 2, ktorý ponúka nie len obrovskú 6,4-palcovú obrazovku, ale aj naozaj obrovskú batériu, ktorá zabezpečí dostatok šťavy po celý deň aj pri tom najväčšom vyťažení. 

Xiaomi Mi Max 2 nájdeš na stránke Lightinthebox.com

Na svoje si príde aj náročnejší používateľ

Zdroj: produktová fotografia

Ako sme už spomínali vyššie, najväčšou pýchou smartfónu Xiaomi Mi Max 2 je 6,4-palcový FullHD displej s technológiou IPS. Pod masívnym displejom sa nachádza výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 625 od Qualcommu, ktorému sekundujú postačujúce 4GB operačnej pamäte RAM. Dostatok úložného priestoru je zabezpečený 64GB interným úložiskom, ktoré je možné rozšíriť o ďalších 128GB vďaka microSD karte. 

Zdroj: produktová fotografia

Batéria, ktorá bezproblémovo vydrží celý deň

Na zadnej strane smartfónu nájdeme okrem skenera odtlačkov prstov 12 Mpx kameru od spoločnosti Sony spolu s LED bleskom. V spodnej časti zadnej strany je umiestnené logo spoločnosti. V spodnej hrane zariadenia nájdeme USB Type – C port, ktorý nabíja prostredníctvom technológie Quick Cahrge 3.0 dokáže nabiť batériu s kapacitou 5300mAh za niekoľko desiatok minút.Tá pritom sľubuje výdrž smartfónu až 18 hodín pri prehrávaní videí alebo 57 hodín telefonovania. Celé telo je samozrejme vyhotovené z kovu.

Zdroj: produktová fotografia

V neposlednom rade treba určite spomenúť prednahratý operačný systém Android 7.1 s naozaj populárnou nadstavbou MIU. A aká je teda cena tohto tátoša? Vďaka momentálnej akcii na e-shope Lightinthebox.com a špeciálnemu kupónu LBMIMAX2 môžete zraziť jeho cenovku na historicky najnižšiu hodnotu, len 161,99 eur. V cene je zahrnutá aj doprava (Priority Line), vďaka ktorej sa vyhnete plateniu ďalších poplatkov ako CLO a DPH

Zdroj: vlasntý

Xiaomi Mi Max 2 nájdeš na stránke Lightinthebox.com

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close