Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tak toto je autíčko na ovládanie ako sa patrí! Pohon 4×4 a maximálka až 50km/h + dostupnosť z nemeckého skladu

Vráťte sa do detských čias spoločne s týmto autíčkom na ovládanie, ktoré v každom chlapovi opäť prebudí malého chlapca. Motor s vysokým výkonom, ktorý vytiahne až 50km/h v spojení s pohonom všetkých štyroch kolies z vás aspoň na chvíľu spraví jazdca rally, ktorý si môže naplno vychutnávať chuť pravého offroadu.

Autíčko je určené aj pre úplných začiatočníkov

wltoys 12428 auticko rozmery_opt
Zdroj: Cafago

Model WLtoys 12428 patrí medzi jeden z najpopulárnejších offroadových modelov medzi amatérskym šoférmi autíčok na ovládanie. I keď sa nejedná o najlacnejší model, nemusíte sa obávať prípadných nárazov a havárií. Telo modelu je mimoriadne robustné a vydrží takmer akékoľvek vonkajšie podmienky. Autíčko dokonca dokáže jazdiť aj v mokrom teréne, keďže jeho regulátor, ako aj servo motora, sú odolné voči striekajúcej vode.

Neustále v spojení

V balení tohto autíčka nájdete aj batériu s kapacitou 1500mAh, čo postačuje na približne10 minút jazdy. Autíčko sa dá ovládať pomocou zaujímavého ovládača, ktorý je napájaný klasickými 6 AA batériami a funguje až do vzdialenosti 100 metrov, čo je v prípade autíčka na ovládanie naozaj postačujúca vzdialenosť.

wltoys 12428 auticko casti_opt
Zdroj: Cafago

A na záver sme si tradične nechali tú najlepšiu informáciu. Táto podarená hračka vás totižto aktuálne vyjde na famóznych 57,13 eur. Na zníženie ceny ale treba zadať zľavový kód CC5683. Kód platí iba pre objednávku z nemeckého skladu, čím sa ale vyhnete ďalším poplatkom ako DPH a CLO a ako bonus vám bude autíčko doručené už od 4 do 6 pracovných dní.

Autíčko nájdeš v ponuke eshopu Cafago.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close