fbpx
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Tak tohto drona jednoducho musíš mať! FullHD kamera, nadpriemerná doba letu a inteligentné funkcie za akciovú cenu

Si letec amatér no stále pokukávaš po svojom prvom drone, no nechceš si kúpiť obyčajný začiatočnícky dron, s ktorým toho moc nenatočíš? Dron JJRC JJPRO X5 je výborným kompromisom medzi high-end funkciami, ktoré zväčša ponúkajú iba drahé prémiové značky, a skvelou cenou, ktorá má od značiek ako DJI alebo Xiaomi na míle ďaleko. 

Skvelú akciu na dron JJRC JJPRO X5 nájdeš na Gearbest.com

jjrc jjpro x5
Zdroj: JJRC

Hladký a tichý chod za každých podmienok

Zrejme najväčšou výhodou dronu JJRC JJPRO X5 je motor bez komutátora, ktorý je medzi lacnejšími dronmi raritou. Väčšinou býva výsadou drahých modelov. Dron s takýmto pohonom zaručuje naozaj tichý a hladký chod za takmer akýchkoľvek podmienok. Veľkou výhodou je aj jeho nízka kazivosť, takže sa nemusíte báť, že vám dron po roku „odíde“. 

High-end špecifikácie

Ako sme už spomínali, dron sa oveľa približuje ku drahším značkám, ako ku lacnejším súrodencom. Skvelým dôkazom sú naozaj výborné technické špecifikácie, ako napríklad výdrž batérie až 18 minút, podpora natáčania videa vo FullHD rozlíšení, či možnosť ovládať dron až do vzdialenosti 600 metrov, pričom až do 300 metrov funguje ovládanie pomocou 5G WiFi, čím je zaručené aj vysokokvalitné streamovanie živého videa priamo na váš smartfón. Samozrejmosťou je možnosť ovládania dronu aj priamo cez smartfón prostredníctvom aplikácie. 

Inteligentné funkcie sú samozrejmosťou

Samozrejmosťou je aj kopa inteligentných funkcií, ktoré dron podporuje. Vďaka nim dokáže perfektné video natočiť aj úplný amatér. Funkcie ako Point of Interest, Follow Me, Safe Flight, Altitude Hold či automatický návrat domov, sú jednoducho perfektní pomocníci aj pri natáčaní v náročnejších oblastiach, či terénoch. 

A koľko teda takáto hračička stojí? Partnerský zahraničný e-shop Gearbest tento kúsok aktuálne ponúka v akcii za rovných 126 eur. V tomto prípade sú ale v balení už 2 batérie. K dispozícii je aj verzia iba s jednou batériou, ako aj verzia s 3 batériami a kompaktným ruksakom. 

PS: nezabudni na dopravu EU Priority Line, protredníctvom ktorej sa vyhneš ďalším poplatkom v podobe CLA a DPH.

Skvelú akciu na dron JJRC JJPRO X5 nájdeš na Gearbest.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube – Gearbest Studio)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close