TIP REDAKCIE

Tak tento prenosný reproduktor si jednoducho zamiluješ! Tronsmart Element T6 Plus je vybavený silným 40W stereo audiom, no ponúka oveľa viac

Dlhé letné dni sa pomaly ale isto blížia a spolu s nimi prichádza kopec zábavy s priateľmi, či už vonku na grilovačke, v lese, pri jazere, či na slnečnej pláži. Prečo si ale takéto spoločné momenty trošku neokoreniť dobrou dávkou hudby? S bezdrôtovým reproduktorom Tronsmart Element T6 Plus rozpútaš tú najlepšiu zábavu na naozaj akomkoľvek mieste!

Reproduktor Tronsmart Element T6 Plus nájdeš na Geekbuying.com PS: zľavový kupón nájdeš na spodku článku

Tronsmart Element T6 Plus

Tento model je úplnou horúcou novinkou a na našom trhu za bežných podmienok ani dostupný nie je. Vďaka spolupráci s e-shopom Geekbuying.com vám ale prinášame naozaj exkluzívnu akciu na reproduktor Tronsmart Element T6 Plus, ku ktorému dostaneš aktuálne kopec darčekov zdarma!

Výkonné priestorové audio

Zdroj: Tronsmart

Hlavnou pýchou reproduktoru je dvojica 20W stereo reproduktorov, vďaka ktorým si vychutnáš aj tie najhlbšie, no zároveň najčistejšie basy. Technológia SoundPulse™ je naozaj výnimočná a v tejto cenovej kategórii jednoducho nemá žiadnu konkurenciu.

Intuitívne multifunkčné ovládanie

Ovládanie reproduktoru je naozaj jednoduché a intuitívne. Na klasické úlohy, ako zvýšenie hlasitosti, či vypnutie a zapnutie hudby, poprípade prijatie hovoru, slúži multifunkčný otočný ovládač, nachádzajúci sa na vrchu reproduktoru. Po boku sa ďalej nachádzajú tlačidlá pre prepínanie pesničiek, prepnutie ekvalizéru (až 3 rozdielne ekvalizéry), či dokonca pre zapnutie True Wireless Stereo, ktoré je dostupné v momente, ak máte dvojicu reproduktorov. 

Tip pre vás  Akčná kamera s rozlíšením až 4K a WiFi iba za 25,99 eur? Číňania opäť dokazujú, že možné je naozaj všetko

Prežije naozaj náročné podmienky

Zdroj: Tronsmart

Už samotné telo reproduktoru napovedá, že sa nejedná o domáci „spotrebič“. Mohutná a odolná konštrukcia je ale zároveň aj vodotesná, vďaka čomu spĺňa reproduktor certifikáciu IPX6, čiže sa nebojí ani väčších šplechnutí pri bazéne, či pri mori. Do jeho schopností prežitia v akýchkoľvek podmienkach môžeme zahrnúť aj naozaj výbornú výdrž batérie, ktorá je na úrovni až 15 hodín prehrávania hudby na jedno nabitie. 

Vynikajúca konektivita

Zdroj: Tronsmart

Výrobca samozrejme myslel aj na naozaj širokú škálu pripojiteľnosti, vďaka čomu môžete hudbu prehrávať prostredníctvom najnovšieho štandardu Bluetooth 5.0, ako aj prostredníctvom AUX kábla, či SD karty. Reproduktor zároveň disponuje jedným klasickým USB portom a jedným USB Type-C portom, vďaka čomu si môžete z baterky reproduktoru dobiť aj váš smartfón. 

Zdroj: Tronsmart

A čo teda tento tátoš stojí? Ak využijete zľavový kupón T6PLUS, zrazíte cenu reproduktoru na vynikajúcich 62,58 eur s dopravou zdarma. Ku reproduktoru ale zároveň dostanete až tri darčeky úplne zdarma32GB Micro SD kartu, 16GB Micro SD kartu a originálny obal Tronsmart Protective Case, ktorý dokonale ochráni váš reproduktor počas prenášania. V prípade objednávky z poľského skladu dostanete k reproduktoru Bluetooth slúchadla zadarmo.

Reproduktor Tronsmart Element T6 Plus nájdeš na Geekbuying.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Tronsmart)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy
Close
Close