TECHNOLÓGIE

Swan predlžuje predaj služby 4G INTERNET

Štvrtý mobilný operátor Swan dnes prostredníctvom tlačovej správy informoval, že predlžuje predaj služby 4G INTERNET v1.0 až do 31. decembra 2016 za nezmenenú cenu 5 €. Martin Mosný, výkonný riaditeľ spoločnosti na margo predĺženia ponuky na neobmedzený 4G internet povedal:

„Som rád, že pre našich zákazníkov môžeme priniesť ďalšiu dobrú správu o službe 4G INTERNET v1.0. Pred necelým polrokom sme zákazníkom ponúkli novú neobmedzenú dátovú službu, ktorá vychádzala primárne z potrieb zákazníka, nie operátora. 4G INTERNET v1.0 dnes predstavuje skutočnú slobodu pri dátovaní a je víťazstvom slovenského zákazníka,“ …

V prípade ak máte záujem o využívanie tohto internetu tak vám odporúčame navštíviť jednu z desiatich pobočiek Swanu, ktoré nájdete v v Bratislave, Malackách, Komárne, Trnave, Púchove, Pezinku, Dunajskej Strede, Prešove a v Košiciach na dvoch miestach.

Mimochodom rýchlosť služby 4G INTERNET v1.0 s využitím technológie LTE je do 50/10 Mbit/s.

Viac sa dozviete stránkach spoločnosti Swan.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close