Pracovné ponuky
SpravodajstvoZariadenia

Surface Pen k základnej zostave Surface-Pro 4 už nedostanete

Microsoft Surface Pro 4 rovnako ako jeho Surface Pro predchodcovia bol postavené na myšlienke, že zariadenie podporuje pero a e-ink, ako aj tradičné dotykové a klávesnicové vstupy. S najnovšou Surface edíciou od Microsoftu sa zdá, že pre používateľov základných Surface modelov od toho firma upustila.

Na americkom Microsoft Store teraz firma predáva Core M3 Surface sans pen ako základný model Surface Pro – bez možnosti vybrať si model s pribaleným perom. Microsoft už v uplynulom mesiaci predstavil Surface Pro 4 edíciu bez pera, vtedy však ešte existovala možnosť zakúpenia modelu Core M3 s perom.

Zdroj: mspoweruser.com

Dodatočné náklady na pero

V súčasosti už tento variant nie je v USA na predaj a je vedený ako vypredaný v Microsoft Store vo Veľkej Británii. Ak v tejto chvíli chcete Surface Pro s perom, bude lepšie ak si zakúpite jeden z modelov vyššej triedy, alebo si vezmete nižší model s dodatočnými nákladmi na samostatný nákup pera.

Očakáva sa, že Microsoft oznámi nový Surface Pro 5 v najbližších týždňoch alebo mesiacoch, čoho dôsledkom môže byť aj terajší nedostatok, aj keď firma doteraz nedala oficiálne oznámenie o takejto udalosti.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Microsoft surface Surface Pen Surface Pro 4
Close
Close