SpravodajstvoXiaomi

Superrýchle nabíjanie Xiaomi Super Charge 100W sa dostáva do produkcie. V smartfónoch ho uvidíme už čoskoro

Koncom marca nám spoločnosť Xiaomi predstavila revolučné riešenie v rámci rýchleho nabíjania smartfónov. Je ním nová technológia Xiaomi Super Charge s výkonom až 100W, vďaka čomu je možné nabiť smartfón s 4000mAh batériou za neuveriteľných 17 minút. I keď sme o novej technológii doposiaľ počuli iba v teoretickej rovine, čoskoro by sa mala dostať aj do reálnych podmienok.

Do produkcie sa dostane už čoskoro

Generálny riaditeľ spoločnosti Redmi, Lu Weibing, počas svojho posledného vyjadrenia potvrdil, že aj značka Redmi predstaví smartfón s podporou technológie Super Charge. Kedy takýto smartfón ale uvidíme, zatiaľ nevieme. Informácie od prezidenta Xiaomi, Lin Bina, naznačujú, že prvé smartfóny uvidíme už čoskoro. Na svojom profile na sociálnej sieti Weibo uviedol, že spoločnosť pracuje naozaj tvrdo na tom, aby sa technológia začala masovo vyrábať čo najskôr.

Kedy sa dočkáme prvých smartfónov?

Viaceré zahraničné zdroje naznačujú, že prvé smartfóny s novou technológiou rýchleho nabíjania od čínskeho giganta uvidíme už o pár mesiacov. Celkom veľkým adeptom je nová vlajková loď spoločnosti Redmi, ktorá bude poháňaná vlajkovým procesorom Snapdragon 855. Adeptom od materského Xiaomi je zase nový Xiaomi Mi Mix 4, ktorý by sme mali vidieť v priebehu leta.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close