SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Super správy, HP Elite x3 v Kanade ako aj v USA je vypredaný!

HP Elite x3 zariadenie, na ktoré sa teší mnoho ľudí a pripisujú mu priam magické schopnosti je momentálne v Microsoft obchode (pre Kanadský a USA región) momentálne nedostupné, je totiž vypredané.

Pred objednávky pre HP Elite x3 („super phone“) sú spustené už niekoľko dní a čo čert nechcel tak momentálne hoci cenovka zariadenia je nastavená pomerne vysoko (pre americký trh 799 $ a kanadský 999$ – pre oba trhy prichádza zariadenie spolu s dockovaciou stanicou) tak oficiálne Microsoft obchody pre dané regióny hlásia nedostupnosť zariadenia, ktorého distribúcia mala začať už počas včerajšieho dňa.

hp-elite-x3-vypredany_2

S rovnakým problémom týkajúcim sa nedostupnosti tohto zariadenia sa pasuje aj HP obchod, ktorému došli „zásoby“ už v 2. deň.

hp-elite-x3-vypredany_1

Žeby Windows 10 Mobile zažíval drobné oživenie na trhu so smartfónmi? Pevne veríme, že áno ako aj v to že s rovnakými problémami týkajúcimi sa vysokého záujmu o HP elite x3 bude pasovať aj náš trh.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close