SpravodajstvoZariadenia

Super Mario Bros. pre rozšírenú realitu vyzerá úžasne | VIDEO

Všetci sa nepochybne zhodneme, že jeden z najväčších hitov minulého roku je hra Pokémon Go. Priniesla nám nostalgický návrat do čias dospievania, kedy sme zbierali a vymieňali kartičky s pokémonmi ako zbesilý. Okrem iného, aplikácia Pokémon Go predstavila mnoho ľudom koncept hier v rozšírenej reality. V kombinácií s HoloLens od Microsoftu je to „nápad za milión“.

Vývojar HoloLens Abhishek Singh si je vedomý potenciálu produktu, na ktorom pracuje a tak prerobil prvý level ikonickej hry Super Mario Bros. pre rozšírenú verziu. Vytvoril tak mapu, ktorá je dlhá 110 metrov. Nezabudol popritom všetko natáčať, aby sme sa preniesli s ním. Svoj zážitok, ktorý sa udial v Central Parku, následne zverejnil a my sa len tešíme, pretože to vyzerá úžasne.

Zatiaľ nie je známe, kedy príde plná verzia HoloLens na trh, ale Phil Spencer, šéf Xboxu, sa nechal počuť, že by to mohlo byť v období najbližších 5 až 10 rokov. Avšak, doba ide stále dopredu a tak sa môže stať čokoľvek.

Video je priložené nižšie a pokiaľ vás to zaujalo.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close