APLIKÁCIE A HRY

Sunrise & sunset – zistite, kedy vychádza a zapadá Slnko

Ak ste sa stretli so situáciou, kde ste potrebovali zistiť presný východ alebo západ slnka, či už pri fotografovaní, turistike, alebo inej aktivite, určite oceníte jednoduchú aplikáciu, ktorú by sme Vám radi dnes predstavili. Sunrise & sunset – jednoducho zistíte kedy je východ a západ slnka! Žiadne papierové tabuľky, žiadne hľadanie na internete. Jednoduchá aplikácia, ktorá funguje bez internetu.

Aplikácia Východ a západ slnka slúži na získanie času východu a západu slnka na základe aktuálnej polohy užívateľa. Aplikácia vezme aktuálnu polohu a dátum a vypočíta čas východu a západu slnka pre dnešok, zajtrajšok a pozajtra. Aplikácia navyše umožňuje spočítať čas východu a západu slnka pre vybraný dátum. Tento dátum si navyše pamätá, aj keď ju používateľ zavrie.
Aplikácia Východ a západ slnka si navyše pamätá poslednú známu polohu, kedy užívateľ aplikáciu používal. Takže keď spustí aplikáciu znova, tak sa mu zobrazia časy východu a západu slnka pre túto poslednú známu polohu. Akonáhle aplikácie nájdenie aktuálnu polohu užívateľa, je vykonaný prepočet a časy sa aktualizujú. Aplikácia tiež disponuje prehľadnou živou dlaždicou.

Aplikáciu Sunrise & sunset podporujúcu český aj slovenský jazyk si stiahnete celkom ZDARMA.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close