SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Štýlové inteligentné hodinky Y68 na štýl Apple Watch aktuálne kúpiš až za „nehorázne“ nízku cenu

Hodinky Y68 aj napriek svojej extrémne nízkej cene ponúkajú komfort 1,3-palcového displeja, monitoring tepu, či kovové telo.

Ak pokukávaš po svojich prvých inteligentných hodinkách, poprípade hľadáš alternatívu ku bežným fitness náramkom, ktoré častokrát nezaujmú svojim dizajnom, si na správnom mieste. Inteligentné hodinky Y68 rozhodne zaujmú svojim dizajnom, ale aj svojou výbavou, ktorá je na ich cenu naozaj obdivuhodná. Tento model totižto ponúka štandardný monitoring srdcového tepu, monitoring spánku či sledovanie športových aktivít a to všetko za až neúmerne nízku cenu. Cena týchto hodiniek totižto na e-shope TomTop.com klesla až na hranicu 7,56 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov ako clo či DPH. 

Inteligentné hodinky Y68 za skvelých 7,56 eur nájdeš na TomTop.com

Moderný dobre známy dizajn

inteligentne hodinky na styl apple watch 4
Zdroj: TomTop

Už na prvý pohľad hodinky zaujmú svojim dobre známym dizajnom. Výrobca sa takmer určite inšpiroval zrejme najpopulárnejšími inteligentnými hodinkami na svete – Apple Watch. V prípade hodiniek Y68 výrobca siahol po štvorcovom kovovom tele so zaoblenými hranami, ktorý dopĺňa flexibilný TPU náramok.

inteligentne hodinky na styl apple watch 2
Zdroj: TomTop

 

Samotnému kovovému telu nepochybne dominuje 1,3-palcový displej so štandardným rozlíšením 240 x 240 pixelov. Na druhej strane kovového tela hodiniek sa nachádza port pre nabíjanie a senzor HRS3300, ktorý sa stará o sledovanie srdcového tepu. 

inteligentne hodinky Y68
Zdroj: TomTop

Hodinky majú ďalej „pod kapotou“ 3,7V batériu s kapacitou 200 mAh. Tá zabezpečuje chod po dobu niekoľkých dní, no samozrejme, záleží na tom, v akom režime budete hodinky využívať. Samozrejmosťou je bezproblémové prepojenie so smartfónom prostredníctvom Bluetooth 4.0, či certifikácia na úrovni IP67, vďaka čomu je možné hodinky používať aj počas dažďa. 

K dispozícii sú aj pokročilé funkcie 

inteligentne hodinky Y68 2
Zdroj: TomTop

Dobrá hardvérová výbava však nie je jediné, čo hodinky Y68 ponúkajú. Pomerne silná je aj ich softvérová výbava, ktorá určite poteší väčšinu záujemcov. K dispozícii je totižto hneď niekoľko športových režimov, monitoring srdcového tepu, ale aj pokročilé funkcie ako spánkový monitoring. Zaujímavosťou je aj prítomnosť ďalších funkcií ako meranie krvného tlaku či okysličenia krvi, no treba mať na pamäti, že ide iba o orientačné hodnoty. Funkcie ako meranie prejdenej vzdialenosti, počítalo kalórií, či počítadlo krokov sú samozrejmosťou. 

Inteligentné hodinky Y68 za skvelých 7,56 eur nájdeš na TomTop.com

Inteligentné hodinky Y68 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 7,56 eur s bezplatným doručením. Hodinky sú dostupné v 4 farebných prevedeniach. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close