SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Štýlové inteligentné hodinky nie sú drahá záležitosť. Microwear L9 môžeš mať už za 25 eur

Hodinky aj napriek svojej nízkej cenovke ponúkajú obrovskú dávku pokročilých funkcií, ktoré určite nie sú na zahodenie

Vianoce sa nezadržateľne blížia a ak práve hľadáš nie moc drahý, no zároveň praktický darček, máme pre teba skvelý tip. Hodinky Microwear L9 totižto zaujmú svojim naozaj krásnym moderným dizajnom, ktorý dopĺňajú skvelé funkcie, ktoré nenájdeš ani na niektorých hodinkách s cenovkou niekoľko stoviek eur. 

microwear l9 2_opt
Zdroj: Cafago

Moderný dizajn

Najväčšou prednosťou hodiniek je bezpochyby 1,3-palcový okrúhly IPS displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov, ktorý je osadený v naozaj vkusnom tele hodiniek, ktoré je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Čo sa náramku týka, výrobca ponúka naozaj všemožné farebné riešenia a musíme povedať, že z 6 modelov si vyberie naozaj každý z vás. 

microwear l9_opt
Zdroj: Cafago

Zdravie stále pod drobnohľadom

Vaše výkony počas fyzických aktivít, ale aj každodenný život a spánok, sú monitorované naozaj neustále. Špičkový optický senzor pre meranie tepu je skvelo spracovaný s pokročilou analýzou dát, vďaka čomu vo vašom smartfóne nájdete presné údaje o vašej aktivite. Podobne je na tom aj sledovanie kvality spánku, pričom všetky potrebné informácie nájdete priamo v aplikácii. 

EKG priamo na zápästí

Hodinky ďalej disponujú aj meraním EKG priamo zo zápästia, ako aj meraním okysličenia krvi. Tieto funkcie však merajú iba približné hodnoty, takže ich netreba brať ako „lekárske“ vyšetrenie. 

microwear l9 tep
Zdroj: Cafago

Neobmedzujte sa pri vašich aktivitách

Vďaka certifikácii IP68 sa naozaj nemusíte báť prípadného poškodenia hodiniek počas namočenia do vody, či plávania. Hodinky disponujú hneď niekoľkými režimami pre športové aktivity, medzi ktorými nájdete aj viaceré režimy pre plávanie, takže sa nijako nemusíte obmedzovať a hodinky môžte so sebou nosiť naozaj kdekoľvek. 

microwear l9 farby_opt
Zdroj: Cafago

Skvelá výdrž batérie

Na záver sa dostávame aj ku výdrži batérie, ktorá za bežných podmienok vydrží až 10 dní. Samozrejme, všetko záleží od režimu užívania a v prípade maximálneho vyťaženia môžete batériu s kapacitou 300 mAh využiť aj v priebehu niekoľkých dní. 

Samozrejmosťou sú aj funkcie ako krokomer, kalorimeter, či počítadlo prejdenej vzdialenosti, ako aj možnosť prepojenia so smartfónom, či široký výber spomedzi predinštalovaných ciferníkov. Hodinky Microwear L9 môžete momentálne zakúpiť na e-shope Cafago.com, ktorý ich ponúka v unikátnom výpredaji za fantastických 25,77 eur s bezplatnou dopravou. 

Hodinky Microwear L9 nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close