TIP REDAKCIEXiaomi

Štýlové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Mi AirDots, ktoré sú hlavným konkurentom AirPods od Apple ešte nikdy neboli lacnejšie!

Na trhu s bezdrôtovými slúchadlami nekraľuje iba nakusnuté jablko. Spoločnosť Xiaomi a jej štýlové true-wireless slúchadlá Mi AirDots sú vynikajúcim príkladom toho, že kvalitné bezdrôtové slúchadlá nemusia stáť stovky eur. 

Slúchadlá nájdeš na Geekbuying.com. PS: nezabudni na zľavový kupón

Najnovšie štandardy

V čom je nová generácie slúchadiel AirDots taká výnimočná? V prvom rade je to podpora najnovšieho bezdrôtového štandardu Bluetooth 5.0, ktorý umožňuje stabilné pripojenie bez akýchkoľvek výpadkov. Jeho obrovskou výhodou je aj menšia energetická náročnosť, vďaka čomu klesla hmotnosť slúchadiel, no zároveň stúpla výdrž ich batérie. 

Xiaomi-Airdots-TWS-Wireless-Bluetooth-Earphone-White-20181109095226576_opt
Zdroj: Geekbuying

Prémiové funkcie

Potencionálnych záujemcov určite zaujíma aj fakt, ako sú na tom slúchadlá z hľadiska pripojiteľnosti a používania počas počúvania hudby. Xiaomi v tejto oblasti dobehlo konkurenciu od nakusnutého jablka. Pre vykonávanie pokynov stačí po slúchadlách zaklepať, čím jednoducho zastavíte alebo zapnete hudbu, prijmete hovor, atď. . 

Xiaomi-Airdots-TWS-Wireless-Bluetooth-Earphone-White-20181109095255200_opt
Zdroj: Geekbuying

Nabíjačka stále po ruke

Akýmsi štandardom bezdrôtových slúchadiel sa stali malé plastové obaly, ktoré zároveň slúžia ako prenosná powerbanka. Slúchadlá samé o sebe vydržia až 5 hodín nepretržitého počúvania hudby, no spoločne s plne nabitým obalom môžete dosiahnuť až fantastickú 12 hodinovú výdrž. 

Xiaomi-Airdots-TWS-Wireless-Bluetooth-Earphone_opt
Zdroj: Geekbuying

Technické špecifikácie v skratke:

  • Rozsah frekvencie: 20Hz – 20 000Hz
  • Citlivosť: 93 dB/mW
  • Impedancia: 16 Ohm
  • Veľkosť meniča: 7,2 mm
  • Stupeň ochrany: IP4x (vodeodolné)
  • Pripojenie: Bluetooth 5.0
  • Mikrofón: Integrovaný v konštrukcii

A aká je teda aktuálna cena tohto malého zázraku v krabičke? Slúchadlá sa v našich končinách bežne predávajú za 65 eur a viac. V spolupráci s e-shopom Geekbuying vám ale prinášame zľavu, vďaka ktorej opäť ušetríte nemalé peniaze. Ak na stránke predajcu použijete zľavový kupón MORLALAB, zrazíte cenu slúchadiel na fantastických 50,76 eur. Za zmienku určite stojí aj fakt, že v cene je zahrnutá aj doprava z poľského skladu, čiže sa nemusíte obávať žiadnych dodatočných poplatkov ako CLO či DPH.

Slúchadlá nájdeš na Geekbuying.com. PS: nezabudni na zľavový kupón

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Xiaomi)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close