Novinky

Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA

Vosveteit.sk rastie a ty môžeš rásť s nami! Posledné týždne a mesiace boli pre nás dynamické a vďaka tomu sa nám darí oslovovať stále viac a viac čitateľov čo na jednej strane prináša nie len viac práce, ale hlavne motivácie, aby sme prinášali lepší a kvalitnejší obsah ako doteraz. Práve preto sme sa rozhodli, že ideme rozširovať naše rady o ďalšiu posilu, budeš to ty?

Koho hľadáme? Redaktora, ktorého to bude baviť a nebude sa báť výziev

Maníka čo rád píše a nebojí sa nových výziev. Prioritne máme záujem o študenta, ktorý sa venuje aspoň čiastočne buď médiám, žurnalistike či technike a ovláda anglický alebo nemecký jazyk (cudzí jazyk je nevyhnutnosť)… a trošku aj ten náš materinský. Náplňou práce bude pre teba vytváranie obsahu stránku – zo začiatku ti budú témy prideľované a neskôr, si témy budeš určovať sám. …Alebo vieš čo, nemusíš byť ani študentom spomínaných odborov, bude stačiť keď ťa to bude baviť.

Čo sa naučíš?

  • Naučíš sa robiť v redakčnom systéme WordPress.
  • Naučíš sa niečo o optimalizácii stránok (SEO).
  • Budeš pod drobnohľadom skúsených redaktorov, ktorí ti dajú feedback na tvoju prácu.
  • Uvidíš ako pracujú online média z vnútra (ako sa tvorí obsah, aké sú kritéria,…).
  • Za tvoju prácu ti aj zaplatíme – 1,5€/článok. Práca je prevažne z domu (študenti si u nás zarobia za 30-40 hodín práce zhruba 120 až 150€).
  • Témy, ktorým sa budeš venovať: Xiaomi, IT, Samsung, Apple, Technológie, tipy a triky s PC a podobne.
  • Môžeš robiť z domu.

Kontaktovať nás môžeš na info@vosveteit.sk. Do predmetu správy prosím uveď „Stáž – mám záujem o pozíciu redaktor“.

Budeme veľmi radi ak nám pošleš  odkaz na tebou vytvorený článok alebo blog. Ak si žiaden ešte nevytvoril nevadí, pošli nám vo worde krátky text (150 až 220 slov) na ľubovoľnú technologickú tému a nezabudni uviesť zdroj odkiaľ si čerpal. My sa ti následne ozveme v priebehu niekoľkých dní (z pravidla cez víkend).

PS: CVčko nemusíš posielať, ale dačo o sebe by si nám mohol povedať (kde študuješ, čo ťa baví, prečo ťa zaujala ponuka a vlastne všetko čo ťa napadne). Tešíme sa na teba!

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close