SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Stropné svetlo Xiaomi Yeelight s 240 ledkami a kompaktným Bluetooth ovládačom aktuálne kúpiš o tretinu lacnejšie

Pokukávaš po ideálnej forme osvetlenia tvojej domácnosti, no hľadáš inteligentnú alternatívu? Čo tak siahnuť po tomto svetle od Xiaomi

Číňania opäť prichádzajú s neodolateľnou akciou, ktorá navnadí každého fanúšika spoločnosti Xiaomi. E-shop Cafago.com totižto tentokrát prichádza opäť s akciovou ponukou na stropné led svetlo Xiaomi Yeelight s výkonom až 28W, ktorý je momentálne dostupný v nemeckom sklade, pričom za expresnú dopravu si priplatíš iba pár eur navyše! Tentokrát je však k dispozícii aj exkluzívny zľavový kupón CCL595, vďaka ktorému ušetríš hneď niekoľko eur.

Stropné svetlo Xiaomi Yeelight za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Stropné svetlo Xiaomi Yeelight LED 28W

Keďže ide o produkt od spoločnosti Xiaomi, môžete sa spoľahnúť na široké možnosti v rámci implementácie tohto svietidla vo vašej inteligentnej domácnosti. K dispozícií je bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, ako aj pripojenie Bluetooth (ovládač v balení), či možnosť pripojenia svietidla ku smartfónu. Samozrejmosťou je aj možnosť ovládania svietidla prostredníctvom hlasového asistenta, pričom na zozname podporovaných asistentov a aplikácií nájdeš aj známe mená ako Amazon Alexa, Google Assistant, či aplikácie MIJIA, Tasker alebo Domoticzl. 

xiaomi yeelight 28w 2
Zdroj: Cafago

Čo sa technickej stránky týka, svietidlo využíva štandardné  napätie 220V, pričom disponuje výkonom na úrovni 28W. Treba však vziať do úvahy, že stropné svietidlo Yeelight využíva až 240 LEDiek s celkovým svetelným tokom na úrovni až 1 800 LM, takže o svetlo v tvojej obývačke či izbe rozhodne nebude núdza. 

xiaomi yeelight 28w 3
Zdroj: Cafago

Viacerých záujemcov určite poteší možnosť zmeny teploty farieb v rozpätí od 2 700K do 6 500K, ako aj dlhá životnosť LEDiek na úrovni až 40 000 hodín aktívneho používania. Na záver ešte spomenieme, že svietidlo môžme vďaka rozmerom 317 x 70 mm zaradiť do kategórie kompaktnejších stropných svietidiel.

Stropné svetlo Xiaomi Yeelight za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Stropné svetlo Xiaomi Yeelight LED 28W nájdeš v akciovej ponuke na e-shope Cafago.com už za 54,53 eur so započítanou expresnou dopravou z nemeckého skladu. Pri objednávke však nezabudni využiť zľavový kupón CCL595.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky