NávodySpravodajstvo

Stratili ste telefón? Takto ho nájdete!

Strata hocičoho nie je ničím pozitívnym, a o to viac zamrzí, ak sa jedná o niečo cenné. Nepomôžeme Vám pri strate peňaženky, dokladov či niečoho podobného, ale s nájdením strateného smartfónu Vám vieme pomôcť.

Takto nájdete Váš stratený telefón

Viacero výrobcov ponúka vstavané aplikácie, ktoré slúžia na nájdete telefónu, ale jednou z tých najlepších je aplikácia od spoločnosti Google – „Nájdi moje zariadenie Google“, ktorá je dostupná zadarmo. Všetko čo na to potrebujete, aby ste našli Váš telefón je, aby ste boli na telefóne, ktorý hľadáte prihlásený vo Vašom g-mail účte. Čerešničkou na torte je, že telefón je prostredníctvom tejto aplikácie nájsť aj v interiéroch.

Nájdi moje zariadenie Google
Nájdi moje zariadenie Google

Aplikácia slúži veľmi jednoducho. Stiahnite si ju do druhého smartfónu a prihláste sa do Vášho Google účtu. Následne vo vrchnej lište vyberte ikonku zariadenia, ktoré chcete nájsť. Potom, ako vyberiete telefón, ktorý chcete nájsť, tak sa Vám zobrazí posledná poloha kde bol telefón videný. V tom lepšom prípade, ak je stále online, tak môžete sledovať jeho pohyb.

navod ako najst telefon
Zdroj: VoSveteIT.sk

Telefón môžete zároveň prostredníctvom aplikácie prezvoniť ako aj obnoviť, prípadne vymazať jeho obsah.

navod ako najst a vymazat strate telefon_2
Zdroj: VoSveteIT.sk

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
navod Stratený telefón

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close