SpravodajstvoZariadenia

Stránka Zariadenia účtu teraz zobrazuje viac informácií o Windows 10 zariadeniach

Microsoft zasa zjednodušil sledovanie stavu vašich zariadení Windows 10. V aktualizácii stránky online správy zariadení Microsoft (Microsoft Account Device) teraz poskytuje viac informácií o rôznych aspektoch každého počítača, do ktorého ste prihlásení.

Zobrazenie aktualizovanej verzie zariadenia

Každé zariadenie v zozname zobrazuje svoju aktualizovanú verziu s časovou známkou, kedy sa uskutočnila posledná aktualizácia a kedy sa naposledy zmenil jeho stav. Môžete tu tiež vidieť stav programu Windows Defender, ktorý vám ukáže, či sú zapnuté rôzne bezpečnostné funkcie, alebo ak niečo nie je v poriadku. Pozriete si tu aj špecifikácie, vrátane vášho procesora, grafickej karty, pevného disku, aj koľko máte voľného miesta.

Zdroj: onmsft.com

Okrem počítačov tu môžete spravovať aj Xbox a Windows telefóny. Ako to funguje a že ide o naozaj nápomocnú funkciu si môžete pozrieť priamo na stránke. Pohodlne spravujte a kontrolujte všetky svoje zariadenia z jedného miesta.

Zdroj: onmsft.com, vlastný (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Aktualizacia Microsoft microsoft account device Windows 10 Windows 10 zariadenia zariadenia zariadenia uctu
Close
Close