SpravodajstvoXiaomi

Stiahnite si nové Super tapety Zeme a Marsu pre vaše Xiaomi. Tu ich nájdete!

Dostupný je nový port Super tapiet pre Xiaomi smartfóny, ktorý prináša nové pohľady na Zem, ale i Mars.

Super tapety v telefónoch Xiaomi prišli spolu s nadstavbou MIUI 12 a dodnes sú medzi používateľmi telefónov spoločnosti, náramne populárne. Treba však povedať, že nie sú dostupné pre všetky smartfóny, obmedzenia sa týkajú najmä menej výkonných telefónov. Ale aj napriek tomu, možno ich do nepodporovaných zariadení manuálne nahrať. Ako na to, sa môžete pozrieť v tomto návode, ktorý sme vám v minulosti priniesli. Vo všeobecnosti, základným predpokladom, aby ste spustili Super tapety v nepodporovaných zariadeniach je, aby ste mali nainštalovanú i aplikáciu Tapety od spoločnosti Google, prostredníctvom ktorej zvolíte tapetu.

Vývojári priniesli nový port Super tapiet

Najnovšie, portál xda-developers.com upozorňuje na nové porty Super tapiet, ktoré prinášajú nové pohľady na Zem, ale i Mars. Medzi nové pohľady na Zem patria grécka pláž Navagio a talianske Dolomity v kolekcii Super Earth a v prípade Marsu, ide o Pahrump Hills a Bahram Vallis v kolekcii Super Mars.

Nové porty Super tapiet môžete stiahnuť prostredníctvom odkazov MIUI 12 Super Earth Wallpaper APK a MIUI 12 Super Mars Wallpaper APK. Upozorňujeme však, že aby vám riadne fungovali nové tapety, tak budete musieť odinštalovať staršie súbory APK. Okrem iného, spolu s novými scénami, ktoré môžeme mať na obrazovkách našich smartfónov, nový port umožňuje vybrať si i z ďalších doposiaľ uvoľnených Super tapiet. Inými slovami, prostredníctvom jedného portu, budete mať prístup ku všetkým dostupným Super tapetám Zeme, resp. Marsu.

Ďalšou novinkou týchto tapiet je, že nie sú k dispozícii „svetlé“ a „tmavé“ tapety. Namiesto toho, nový port prináša podporu dynamického jasu, ktorý sa automaticky upravuje podľa dennej doby. Aby však táto funkcia fungovala, budete musieť podľa plánu nastaviť svetlý alebo tmavý režim. Ak ste však niekto, kto neustále používa tmavý režim, a zároveň chce, aby tapety menili jas počas dňa, môžete nastaviť tmavý režim podľa plánu s časovým rozdielom jednej minúty, vysvetľuje autor nových portov.

Ak ste niekto, kto neustále používa tmavý režim, ale chcete, aby tapety MIUI 12 Super menili jas počas dňa, môžete nastaviť tmavý režim podľa plánu s časovým rozdielom jednej minúty.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close