PC HRYSpravodajstvo

Stiahnite si nadupanú hernú pecku STEEP, ktorá vás prevedie extrémnymi zimnými športmi zadarmo! Akcia potrvá už len pár dní

Ak patríte medzi milovníkov zimných športov, a zároveň si radi zahráte počítačové hry, tak by ste mali spozornieť!

Steep stiahnete do 22. mája zadarmo

Aktuálne prostredníctvom hernej platformy Ubsifot môžete zadarmo stiahnuť hernú pecku Steep, za ktorú by ste za normálnych okolností zaplatili približne 30€. Hra poteší hlavne milovníkov zimných športov, konkrétne lyžovania, snowboardingu, wingsuit a paraglidingu.

Hra ponúka otvorený a nikdy nekončiaci svet. Zaujímavosťou je, že svahy nebudete brázdiť sami, ale s ďalšími ľuďmi – buď priateľmi alebo náhodnými hráčmi. Mnohých určite poteší aj režim „výzviev“, v rámci ktorých budete musieť plniť určite úlohy. Ak by vám však nešli, tak jednoducho môžete jazdiť voľné jazdy, v rámci ktorých sa budete mať možnosť vyblázniť do sýta.

Hru stiahnete priamo zo stránok Ubisoftu. Stačí si vytvoriť účet a následne ísť na stránku „Giveaway. Prostredníctvom nej si následne pridáte hru do Ubisoft clienta kde ju stiahnete zadarmo. Mimochodom, hru možno stiahnuť zadarmo len do 22. mája.

Zdroj: Ubisoft

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close