Spravodajstvo

Stiahni si prémiovú hru Odysseus Kosmos v limitovanej ponuke úplne zadarmo

Určite to poznáš, leto je v plnom prúde a ty si už trikrát prešiel celého Assassina, vystrieľal si na PUBG serverov poľku národa a rozmýšľaš teraz čo ďalej. Nuž, a my máme pre teba riešenie. Aktuálne na Steame ja zadarmo dostupná prvá epizóda hry Odysseus Kosmos, ktorá sa do predaja dostala oficiálne len začiatkom tohto roka. Za hrou stojí herné štúdio HeroCraft.

Stiahni si prvú epizódu hry Odysseus Kosmos úplne zadarmo

Príbeh hry  odohráva na palube vedeckej lode San-Francisco, ktorej posádka sa skladá z dvoch členov. Vás (Odyssesus), inžiniera milujúceho kávu a sušienky a tajnostkárskeho robota Bartona. Zatiaľ to znie ako idylka, avšak časom loď už nie je čo bývala, všetko sa kazí a vaša cesta domov sa vám tak vzďaľuje.  Podarí sa vám vyriešiť desiatky skrytých hádaniek, ktoré vás oddeľujú od sladkého domova?

Mimochodom, hra poteší všetkých milovníkov pixelovej grafiky. Hru stiahnete priamo zo Steamu, avšak radíme Vám poponáhľať sa, je totiž dostupná zadarmo len počas tohto víkendu.

Odysseus Kosmos and his Robot Quest: Episode 1
Odysseus Kosmos and his Robot Quest: Episode 1
Developer: Pavel Kostin
Price: 0

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Odysseus Kosmos

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close