AppleSpravodajstvo

Steve Wozniak, zakladateľ spoločnosti Apple povedal na iPhone 13 nelichotivé slová

Steve Wozniak, zakladateľ spoločnosti Apple sa vyjadril, že potom ako si kúpil nový iPhone 13, tak nevidel rozdiel v porovnaní s predošlou generáciou.

Steve Wozniak je spoluzakladateľom spoločnosti Apple, ktorý už viackrát pútal svojimi aktivitami a vyjadreniami pozornosť širokej verejnosti. Spomenúť si môžeme napríklad na jeho slová „Zmažte si Facebook“, či na to, ako zažaloval YouTube. V tomto prípade bolo dôvodom, že prostredníctvom serverov video portálu boli šírené rôzne podvodné kampane, kde podvodníci zneužívali jeho fotky a podobizeň pričom YouTube, ani po opakovaných žiadostiach Wozniaka, videá nestiahol.

„Nepoznám rozdiel“

Steve Wozniak opäť púta pozornosť médií. Tentokrát však v súvislosti so spoločnosťou Apple a mobilným zariadením iPhone 13. Wozniak hovorí, že si zaobstaral nový iPhone 13, ktorý je však prakticky na nerozoznanie od predchádzajúce generácie telefónov. Na tému upozorňuje portál finance.yahoo.com.

„Mám nový iPhone. Naozaj neviem povedať, v čom je iný,“ povedal Wozniak.

Nové modely iPhone 13 sa dočkali viacerých podobných hodnotení. Recenzenti častokrát vyčítali zariadeniu, že nový model telefónu prináša málo inovácií. Napríklad spravodajský portál Cnet uviedol: „Niektorí budú sklamaní, pretože sa radikálne nelíši od predchádzajúcich modelov, ale to je v skutočnosti súčasťou kúzla. Príbuznosť je jedným z kľúčov k úspechu Apple s iPhonom…“

Aby sme však najnovšiemu modelu smartfónu z kuchyne Apple nekrivdili, tak veľa časť recenzentov nový iPhone 13 vychválila a ohodnotila ho ako za jeden z najpodarenejších telefónov, aké kedy Apple priniesol.

Kto je to Steve Wozniak?

Steve Wozniak, ako sme už vyššie uviedli, tak bol jedným zo zakladateľov spoločnosti Apple. Je tvorcom počítača Apple I a zároveň bol jedným z popredných inžinierov spoločnosti a to až do roku 1985, kedy spoločnosť opustil.

Najnovšie kritické slová zo strany Wozniaka smerom k novému iPhone telefónu nie sú ojedinelými. Už aj v minulosti kritizoval, že Apple neprináša dostatok inovácií. Napríklad, na margo iPhone X uviedol, že to bude prvý iPhone, ktorý si nekúpi v prvý deň jeho vydania.

„Radšej by som počkal a sledoval to,“ povedal Wozniak. „Som spokojný so svojím iPhone 8, ktorý je pre mňa rovnaký ako iPhone 7, ktorý je rovnaký ako iPhone 6.“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close