ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Ste závislý na smartfóne? S touto aplikáciou zistíte koľko času strávite v aplikáciách

Ste závislý na smartfóne? Táto aplikácia vám povie koľko času strávite v jednotlivých aplikáciách na dennej a týždennej báze

Ste závislý na smartfóne?   Radi by sme vám dali do pozornosti aplikáciu, ktorá Vám síce neurčí odbornú diagnózu, ale povie Vám koľko času strávite denne na smartfóne, vrátane času stráveného v jednotlivých aplikáciách.

neZávislosť – Viete koľko času denne strávite používaním mobilu?

neZávislosť je aplikácia, za ktorou stojí občianske združenie eSlovensko o.z.. Z  pohľadu používateľov funguje na veľmi jednoduchom princípe, potom ako si ju nainštalujete do smartfónu, tak Vám urobí na pozadí analýzu používania aplikácií (pozn. redakcie: aj spätne). Následne budete môcť v používateľskom rozhraní sledovať využívanie aplikácií v smartfóne, a to buď na dennej báze alebo týždennej.

Aplikácia okrem toho ponúka aj viacero aditívnych funkcionalít. Napríklad „Zápisník“, v rámci ktorého si budete môcť poznačiť napr. to, že ste boli chorý, aby dáza z používania neboli skreslené. Ďalej, funkciu „Stopka“, v rámci ktorej si budete môcť nastaviť maximálny časový limit používania vybraných aplikácií. Jednou z ďalších zaujímavejších funkcií je aj funkcia „Test“. Ako už jej názov prezrádza, tak funkcia primárne slúži na otestovanie sa závislosti na mobilnom zariadení. Jeho výsledkom môžu byť 3 stavy – zelená, oranžová a červená. Tak ako na cestách, zelená znamená, že je všetko v poriadku, oranžová, že by ste mali spozornieť, a červená, že by ste mali zredukovať čas strávený na smartfóne.

Aplikáciu stiahnete z  obchodu Google Play zadarmo. Určite stojí za vyskúšanie, minimálne na to, aby ste zistili koľko času reálne trávite na smartfóne.

neZávislosť
neZávislosť
Developer: eSlovensko o.z.
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close