SpravodajstvoXiaomi

Ste unavený zo vzhľadu vášho smartfónu? Vyskúšajte tento motív pre váš Xiaomi, Redmi či Poco!

Hľadáte nový motív pre váš Xiaomi smartfón? Pozrite sa na tento s názvom BW-MEXY a vyskúšajte nové používateľské prostredie.

Ak vlastníte jeden a ten istý smartfón počas niekoľkých mesiacov či dokonca rokov chápeme, že môžete byť unavený z vašej pôvodnej témy smartfónu. Od tohto tu máme čínskeho výrobcu Xiaomi, ktorý so svojou aplikáciou Motívy v nadstavbe MIUI dokáže priniesť osviežujúci dizajn pre váš smartfón. Ako si však medzi toľkými témami vybrať ten správny vzhľad? Pozrite sa s nami na tento svieži motív, ktorý dodá vášmu smartfónu od Xiaomi, Redmi či Poco úplne nový vzhľad. A ten bude zahŕňať nielen novú tapetu, ale i ikony, notifikačný riadok či Centrum ovládania.

BW-MEXY je to najlepšie, čo môžete tento týždeň skúsiť

Ak túžite po zmene vášho používateľského prostredia, motív s názvom BW-MEXY prinesie pre vás tmavý vzhľad s jemnými farebnými prvkami. Výrazným elementom tohto motívu je tmavá tapeta s menšími farebnými krúžkami a taktiež widget hodín, ktorý do celkového vzhľadu motívu skvele zapadá. Nezabudnime však ani na mierne pozmenený notifikačný riadok. Ten prinesie pozmenené ikony pre váš mobilný signál, ktoré dokonale spadajú do celého dojmu zo smartfónu.

BW-MEXY motív Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Vďaka ikonám je tento motív však ešte o niečo luxusnejší. Tie sú po novom pekne farebné a krásne ladia s farebnými krúžkami na domovskej obrazovke. Keď sa na ne však pozrieme o niečo pozornejšie, môžu nám niečo pripomínať. Ak ste mali niekedy skúsenosť so smartfónmi od spoločnosti Samsung a ich prostredím One UI, tak presne takéto ikony by sme v nich našli. V každom prípade ide o pekné oživenie vašej domovskej obrazovky.

BW-MEXY motív Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Zmení sa však i celkové prostredie smartfónu

Skvelou novinkou v motíve BW-MEXY je to, že sa celkovo zladí i zvyšné prostredie k vášmu motívu. Upravená tak bude do jedného dizajnu i aplikácia Nastavenia či ďalšie systémové aplikácie prichádzajúce s nadstavbou MIUI. Bonusom však je i fakt, že motív sa dokáže adaptovať k novému i starému Centru ovládania, čo len tak každý motív nevie.

BW-MEXY motív Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Motív by mal byť v súčasnosti dostupný pre každý smartfón s nadstavbou MIUI 12 a novšou. Ak však predsa len tému v aplikácii nevidíte, skúste si zmeniť región vášho smartfónu na inú krajinu. Odporúčaná je India, ktorá by mala mať dostupné všetky témy bez obmedzení, no i tak sa môže stať, že tému neuvidíte. V takom prípade vyskúšajte iný región, avšak nám sa motív zobrazuje i s regiónom Slovensko.

Čo poviete na túto tému, stojí za vyskúšanie? A aký motív aktuálne využívate vy? Podeľte sa s nami v komentároch!

via miuithemez.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close