SpravodajstvoXiaomi

Staručký Xiaomi Redmi 4 dostáva update na MIUI 10.3

Jeden z najlacnejších smartfónov z kuchyne spoločnosti Xiaomi, ktorý bol predstavený v júni roka 2016 s procesorom Mediatek a začiatkom roka 2017 s procesorom Qualcomm Snapdragon dostáva aktuálne update nadstavby MIUI 10. Konkrétne, aktuálna verzia nadstavby po aktualizácii je MIUI 10.3.

Xiaomi Redmi 4

Smartfón bol pôvodne predstavený s operačným systémom Android 6.0. Aktuálne na ňom nájdeme Android 7.1. Smartfón ponúka 2GB/3GB /4GB RAM v kombinácii so 32GB/64GB úložným priestorom. Smartfón bol zároveň jedným z najlepšie predávaných zariadení na indickom trhu, kde sa ho predalo takmer 10-miliónov kusov v priebehu roku 2017.  Z hľadiska globálneho predaja, bolo predaných viac ako 20-miliónov kusov.

Vráťme sa však späť ku aktualizácii. Tá má veľkosť 477mb a prináša viacero opráv bugov a drobných vylepšení.

Xiaomi REdmi 4 update MIUI 10.3
Zdroj: PhoneArena.com

Zdroj: FoneArena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close