SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Starším verziám Messengeru odzvonilo

Windows 10 Mobile, najnovší operačný systém od Microsoftu určený pre smartfóny je skutočne podareným operačným systémom, avšak stále veľká časť používateľov zostala pri predošlej verzii systému. Či už z dôvodu nedostupnosti aktualizácie alebo neaktualizácie samotnými používateľmi, ktoré vyžaduje stiahnutie aplikácie „Poradca pri aktualizácii“ z Windows obchodu.

Hoci aj napriek veľkému množstvu používateľov, ktorí zostali „zaseknutí“ na starších verziách Windows Phone, podľa reportu z talianskeho Windows portálu, Facebook sa chystá zrušiť podporu pre Messenger aplikáciu.

„Francesco B, Ďakujeme vám za vašu voľbu používať Messenger.

Je nám ľúto, že vás musíme informovať, že od konca marca verzia aplikácie, ktorú používate nebude naďalej podporovaná a nebudete môcť posielať ako aj prijímať správy. Na to, aby ste mohli posielať a prijímať správy aj naďalej cez Facebook na vašom telefóne, budete potrebovať aktualizovať aplikáciu Facebook na najnovšiu verziu:

www.microsoft.com/store/apps/9WZDNCRFJ2WL“

Tieto správy prišli krátko na to, čo Microsoft oznámil ukončenie podpory ďalšej známej komunikačnej aplikácii pre staršie verzie Windows Phone – Skype.

Koniec podpory sa bude týkať týchto verzií aplikácie:

  • Messenger for Windows Phone 8 and 8.1.
  • Facebook for Windows 8 and 8.1 desktop app

Akú verziu OS používate vo svojom smartfóne? Dotkne sa toto rozhodnutie Facebooku aj vás?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close