SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Staršie Windows Phone zariadenia dostanú Creators Update aktualizáciu cez Release Preview okruh

V posledných dňoch sa rozpútala na internete diskusia ohľadne informácií hovoriacich o ukončení podpory programu Windows Insider pre viacero starších zariadení, pre ktoré to bola jediná možnosť ako si vychutnávať tie najnovšie funkcionality, ktoré ponúka operačný systém Windows 10 Mobile.

Dnes, Microsoft tieto informácie doplnil o ďalšiu správu (pravdepodobne ako reakciu na negatívne ohlasy používateľov), že hoci aktualizácie pre okruhy Fast Ring a Slow Ring nebudú dostupné, ale že používatelia sa stále budú môcť  dostať k Windows 10 Mobile Creators Update aktualizácii cez Release Preview okruh. Neskôr, prostredníctvom Production okruhu budú môcť obdŕžať ešte niekoľko ďalších drobných aktualizácií.

Tieto informácie určite hodnotíme ako pozitívne, vzhľadom na to, že veľké množstvo používateľov má zariadenia ako Lumia Icon, 930 alebo 1520 a ďalšie. Avšak smutnou správou je, že Creators Update 3 už na tieto zariadenia nezavíta.

Zdroj: Neowin.net, vlastný (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close
Pracovné ponuky