APLIKÁCIE A HRY

Staň sa pirátom (aspoň na mobile): Assasin Creed Pirates

Dnes sa pozrieme na hru od štúdia Ubisoft, Assasin Creed Pirates, ktorá je síce staršieho dátumu, ale stále dokáže zabaviť na dlhý čas.

V hre ste kapitánom pirátskej lode a plavíte sa po šírych moriach so svojou posádkou. Popri plavbe plníte misie, buď hlavné na ktoré narazíte pri premiestnení na novú „mapu“ či oceán, ktorých je 8, a vedľajšie misie, ktorých je viacej. Hlavné misie spočívajú prevažne z prenasledovania a zlikvidovania konfederačných lodí. Vo vedľajších misiách máte malé boje zo začiatku s jednou loďou, ale postupom času keď v hre postupujete na vyššie úrovne, tak výsledkom toho je zvýšená obťažnosť súperov, ktorí proti vám stoja, ako aj nárast nepriateľských lodí. Samozrejme vedľajšie misie sú rozmanitejšie, taktiež oslobodzujete napríklad majáky, ktoré slúžia na rýchly presun po mape alebo máte preteky s inými loďami cez checkpointy na čas alebo musíte mníchom doniesť poklad v určitom časovom limite. Určite si každý vyberie a zabaví sa pri plnení hlavných či vedľajších misií podľa svojho gusta.

V hre môžete vylepšovať lode ktoré vlastníte alebo aj kupovať nové, či za peniaze kupovať perky (kus špeciálneho oblečenia), ktoré vám vylepšujú vlastnosti. Perky získavate aj kúpou novej posádky, napríklad pomocou perkov môžete rýchlejšie nabíjať delá alebo využiť turbo pri plavbe loďou, možností je veľa.

Hra v obchode stojí 4.49 EUR, ak sa zdá cena privysoká môžem povedať, že za tú cenu stojí. Na druhej strane existuje aj možnosť ako ušetriť a to počkať si na zľavu tejto hry, ktorú Microsoft v pravidelných intervaloch ponúka za 2.99 EUR.

Šťastnú plavbu.

Assasin creed Pirates - po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Assasin creed Pirates – po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close