APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Sťahujte zadarmo Assassin’s Creed III cez UPlay – limitovaná ponuka

Za posledných sedem mesiacov, Ubisoft ponúkol možnosť každý mesiac stiahnuť  jednu hru zdarma k oslave jeho 30. výročia. Vydavateľ umožnil užívateľom sťahovať  doposiaľ šesť hier zdarma, a to Prince of Persia: The Sands of Time, Tom Clancy’s Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good and Evil a Far Cry 3: Blood Dragon.

Tento mesiac, Ubisoft ponúka hru ako súčasť svojej propagácie, ktorou je Assassin Creed III.

Assassin Creed III bola spustená v roku 2012 a nadväzuje na príbeh zo série „protagonist Desmond Miles.

Titul bol priaznivo prijatý ako hráčmi ,tak aj zo strany kritikov, ktorí ho pochválili za vizuálne, bojové, a lovecké mechaniky a námorné misie, ktoré sa tiež stali neoddeliteľnou súčasťou Black Flag. Assassin Creed III sa v súčasnej dobe môže pochváliť hodnotením  7/10 na Steame.

Assassin’s Creed III – trailer

Je dôležité si uvedomiť, že titul si vyžaduje stiahnutie UPlay client, a nie DRM-free. Avšak, ak si ju pridáte do svojho ÚČTU, hra zotrvá aj po vypršaní propagácie. To znamená, že ak máte o hru záujem, je potrebné konať čo najrýchlejšie, pretože ponuka vyprší o 30 dní. Hru môžete získať zadarmo a to na stránke „Ubi 30“ na ploche UPlay desktop client.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Assassin's Creed III Assassin's Creed III download Assassin's Creed III zadarmo

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na info@vosveteit.sk. My sa ti ozveme späť
Close
Close