Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Sťahujte zadarmo Assassin’s Creed III cez UPlay – limitovaná ponuka

Za posledných sedem mesiacov, Ubisoft ponúkol možnosť každý mesiac stiahnuť  jednu hru zdarma k oslave jeho 30. výročia. Vydavateľ umožnil užívateľom sťahovať  doposiaľ šesť hier zdarma, a to Prince of Persia: The Sands of Time, Tom Clancy’s Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good and Evil a Far Cry 3: Blood Dragon.

Tento mesiac, Ubisoft ponúka hru ako súčasť svojej propagácie, ktorou je Assassin Creed III.

Assassin Creed III bola spustená v roku 2012 a nadväzuje na príbeh zo série „protagonist Desmond Miles.

Titul bol priaznivo prijatý ako hráčmi ,tak aj zo strany kritikov, ktorí ho pochválili za vizuálne, bojové, a lovecké mechaniky a námorné misie, ktoré sa tiež stali neoddeliteľnou súčasťou Black Flag. Assassin Creed III sa v súčasnej dobe môže pochváliť hodnotením  7/10 na Steame.

Assassin’s Creed III – trailer

Je dôležité si uvedomiť, že titul si vyžaduje stiahnutie UPlay client, a nie DRM-free. Avšak, ak si ju pridáte do svojho ÚČTU, hra zotrvá aj po vypršaní propagácie. To znamená, že ak máte o hru záujem, je potrebné konať čo najrýchlejšie, pretože ponuka vyprší o 30 dní. Hru môžete získať zadarmo a to na stránke „Ubi 30“ na ploche UPlay desktop client.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close