SpravodajstvoXiaomi

Stack je téma pre vaše Xiaomi, ktorá vám váš smartfón zmení na nepoznanie: Vyskúšajte ju aj vy!

Ak vás nudí vaše rozhranie Xiaomi smartfónu, vyskúšajte tému Stack. Ide v súčasnosti o najlepšiu úpravu, akú pre váš model nájdete.

Xiaomi smartfóny v sebe skrývajú neskutočné množstvo úprav, ktorými si môžete obohatiť váš smartfón. Medzi základnú úpravu patrí zmena témy, ktorá vám dokáže zmeniť ako tapetu, rozhranie domovskej obrazovky, ikony či dokonca i niektoré systémové aplikácie. Dnes sa však pozrieme na tému Stack, ktorá aktuálne patrí medzi najlepšiu minimalistickú tému, ktorú nájdeme v ponuke. Táto téma, ktorú nám odporúča portál miuithemez.com, vám dokáže upraviť takmer všetko, na čo si spomeniete a sme si istí, že mnohých z vás isto osloví. Tak čo, ako sa vám páči táto vybraná téma? A aktivujete si ju vo vašom smartfóne aj vy?

Interaktívne widgety na uzamknutej obrazovke i minimalistická tapeta

Aby sme vám predstavili tému s názvom Stack, pozrieme sa najprv na naozaj dobre prepracovanú uzamknutú obrazovku. Na nej nájdeme interaktívne widgety, ktoré môžu slúžiť ako informačne, tak i ako ikony pre spustenie rôznych aplikácií. Motív je taktiež pekne graficky spracovaný a elegantné rozhranie vám určite padne do oka. Presunieme sa však k domovskej obrazovke.

Stack téma MIUI
Zdroj: miuithemez.com

Na prvý pohľad si všimneme elegantnú tapetu ladenú do troch farieb. Do rovnakých farieb sa ladia i ikony a v celom motíve nenájdeme hranatého rohu. Všetko je pekne zaoblené, čo motívu s názvom Stack prináša veľmi prémiový dojem. Upravené sú i tlačidlá ovládania na spodnej strane smartfónu ak náhodou nevyužívate gestá a spoliehate sa na systémové tlačidlá.

Tuto však zmeny stále nekončia

Motív Stack nie je len povrchnou úpravou rozhrania ale myslí naozaj na všetko. Widgety na ploche, notifikačný riadok i centrum ovládania sa ladia tvarmi i farbami do celkového dojmu z témy. V rámci zachovania nadstavby MIUI sú však systémové aplikácie v rovnakom motíve, ako v pôvodnej téme nadstavby MIUI. Zmenou si tak prejde čisto len domovská a uzamknutá obrazovka a váš smartfón bude stále v aplikáciách tým, na čo ste zvyknutý.

Stack téma MIUI
Zdroj: miuithemez.com

Téma s názvom Stack je dostupná pre všetky smartfóny od Xiaomi, Redmi či Poco s nadstavbou MIUI 12, resp. MIUI 12.5 a vyššou. Ak sa vám však motív i tak v aplikácii Motívy nezobrazuje, odporúčame vám zmeniť si región vášho smartfónu napríklad na Indiu. V našich smartfónoch sa však motív nachádza i s regiónom Slovensko, a preto by motív mal byť dostupný i u vás bez ďalšej potreby zmeny regiónu.

Čo poviete na tento motív v Xiaomi smartfónoch? Pozdáva sa vám? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close