APLIKÁCIE A HRY

SQUID je aplikáciou, ktorá by vám nemala chýbať v smartfóne. Ponúka rýchly a prehľadný prístup k najnovším správam

SQUID je aplikáciou, ktorá ponúka prístup k správam a k ďalšiemu obsahu podľa vašich záujmov zo stoviek stránok na internete.

SQUID je aplikáciou, ktorá sa teší veľkej obľube. Dôvodom je, že je schopnou sprostredkovať zaujímavý obsah zo stoviek stránok „pod jednou strechou“. Najlepšie na tom je, že celé ovládanie aplikácie, ako aj prehľadávanie obsahu, je veľmi intuitívne. Pri prvom spustení vás aplikácia vyzve, aby ste zvolili témy, ktoré vás zaujímajú. Ako môžete vidieť nižšie, tak môžete si vybrať zo širokej škály obsahu, od technológií, cez klasické spravodajstvo, zábavu, až po podcasty. Samozrejme, tieto kategórie záujmov, môžete neskôr upravovať.

Obsah, ktorý vás zaujíma

Potom, ako si navolíte kategórie obsahu, ktoré vás zaujímajú, tak zvoľte možnosť Ďalší. Následne vám aplikácia vyfiltruje obsah zo stránok, podľa navolených kategórií, ktoré vás zaujímajú. Rovnako treba povedať, že aplikácia umožňuje aj blokovať zdroje, z ktorých nechcete odoberať spravodajstvo.

Jednou zo zaujímavých funkcií aplikácie je, že nemusíte odoberať správy len z nášho regiónu, ale prostredníctvom nastavení aplikácie, môžete zvoliť aj iný región. Môžete napríklad odoberať medzinárodné spravodajstvo, správy z českej republiky a podobne. Aplikácia vo všeobecnosti umožňuje rýchle preklikávanie sa medzi rôznymi regiónmi.

SQUID_aplikacia_3
Zdroj: Vosveteit

Určite stojí za spomenutie, že samotné články potom, ako ich otvoríte, si môžete uložiť do záložiek a tak budete môcť k ním neskôr pristupovať. Ide o šikovnú funkciu, keď narazíte napríklad na rôzne návody, či iný zaujímavý obsah, ktorý je pre vás hodnotným. Rovnako treba povedať, že v aplikácii je obsiahnutý aj nástroj, prostredníctvom ktorého môžete zvýrazňovať časti textu, či vkladať do textu svoje poznámky a podobne. Samozrejme, nechýba ani možnosť zdieľania, a to či správ ako takých, tak aj vami upravených snímok obrazovky, kde ste napríklad zvýraznili jednotlivé časti obsahu. Netreba zabúdať ani na to, že obsah môžete čítať aj v špeciálnom režime čítačky, aby vás nerušili napríklad reklamy.

Mimochodom, aj náš obsah z Vosveteit.sk môžete odoberať prostredníctvom aplikácie SQUID. Pevne veríme, že tip na aplikáciu vás potešil. Stiahnuť ju môžete prostredníctvom odkazu nižšie.

SQUID - Správy & Noviny
SQUID - Správy & Noviny
Developer: Squid App
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close